BRIT: ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

16/02/2021 Press -

Kočky jsou šelmy a lov přímo zbožňují. Je jedno, jestli se za kořistí plíží venku mezi stromy nebo právě zahajují útok zpoza pohovky – tohle je zábava přesně podle jejich gusta! A vy byste neměli zůstávat stranou. Společná hra s lidským parťákem posiluje jejich přátelství, dělá kočičky šťastné a udržuje je fit. Obzvláště kočičí osobnosti žijící v bytě potřebují stále nové podněty, aby se v „okoukaném“ prostředí nezačaly nudit (a ničit jej). Pokud navíc k zábavě přidáte něco dobrého na zub, spokojenost vašeho mňoukajícího kamaráda bude zaručena. Jak tedy kočičku potěšit?

Než přistoupíte k samotné hře, potřebujete upoutat kočičí pozornost. K tomu je ideální drobná pochoutkaPlusové body vám zaručeně přinesou pamlsky Brit Care Cat Snack Superfruits v shake shake dózičce, kterou stačí zachrastit a chlupatý mlsoun se vám do vteřiny ovine kolem kotníku.

  

Zn.: Hledá se zábavná lahůdka 

Stali jste se terčem jeho zájmu, bod pro vás. Tak si pojďthrát! Nezapomínejte, že máte co dočinění s neohroženým predátoremkterý zbožňuje lov. Proto mu ho do sytosti dopřejteKočičí důvtip a vrozené instinkty snadno rozproudítekdyž malému tygrovi schováte jeho oblíbenou mlsku a necháte ho, aby ji ukořistil.  


Přesně to zhmotňuje nový Brit Care Cat GIFT BOX 2v1 značky Brit, vašeho oblíbeného výrobce českých (ale i světových!) krmiv pro domácí mazlíčkyTen funguje nejen jako dárková krabice plná zdraví prospěšných delikatesek, ale i jako důmyslná hračka pro všechny šelmy. Vršek a okraje boxu zdobí výřezy, kterými může kočka vylovit hračku nebo snacky umístěné uvnitř. Vrchní otvory slouží k přímému útoku tlapkou, boční díry umožňují pozorovakořist.  


Krabice obsahuje výběr z několika receptur pamlsků Brit Care Cat Snack i kapsiček Brit Care Cat Fillets in Jelly a Fillets in Gravy. Pod víkem se dále ukrývají Brit Care Cat konzervičky, funkční pasty pomáhající kočičkám proti chlupovým chomáčům vtrávicím traktu a vzorky nových Brit Care Cat granulí s čerstvým masem. A chybět nemohou ani dvě myšky s ocáskem z peří a rolničkou uvnitřkteré́ každou šelmu zaručeně přivedou do lovecké extázeNový box si zkrátka každá kočka zamiluje. Že si vaši blízcí přivedli domů novou kočičí lásku? Tímhle dárkem určitě potěšíte jak ty dvounohé, tak ty čtyřnohé.  


Zažít nudu? Vadí!  

Myšky s rolničkou můžete využít také při hře na lovce a kořist, kdy budete s hračkou pohybovat tak, jako by před kočkou brala do zaječích. Po chvíli úprku šelmu nechte, aby kořist ulovila a získala tak dobrý pocit z úspěšného lovu. Pro rozmanitější zábavu vybavte společné doupě škrabadlykočičím nábytkem, lávkami i nejrůznější prolézačkami, které kočku rozptýlí, až bude sama doma vymýšlet lumpárny. Hračky nezapomínejte obměňovat, aby kočku brzy neomrzely.  

Pokud se budete vzájemné hře věnovat každý den, vězte, že vám doma bude dělat společnost spokojený kočičák. Vždy však mějte na paměti, kdo je tady pánem  samozřejmě že kočka  a svého čtyřnohé spolubydlícího do ničeho nenuťte. Chutné úplatky jsou ovšem povoleny! 

Tiskovou zprávu spolu s produktovým tipem a fotografiemi stáhnete zde: https://1url.cz/@BCCGiftBox