ONDRÁŠOVKA: Další dobrý rok Lucie Bílé

17/04/2012 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Lucie Bílá oslavila narozeniny, ale pro samou práci skoro nebyl čas na oslavu. Dohodla se s režisérem Františkem A. Brabcem na zpracování muzikálu Carmen, který bude mít v červnu derniéru, ve 3D rozměru. Hned v létě ji čeká zkoušení nového muzikálu Aida. Nyní také koncertuje s klavíristou Petrem Maláskem a zároveň jede turné se srdcovou kapelou Arakain. Do toho si pravidelně dopřává čas pro sebe a věnuje se svým sbírkám a ručním pracím.

Bílá těsně před derniérou Carmen potvrdila dlouho spekulovanou účast na projektu Eltona John a legendárního textaře Tima Rice – muzikálu Aida. V té si překvapivě zahraje negativní roli princezny Amneris, hlavní roli Aidy ztvární Dasha. „Stále hledám nové cesty a příležitosti. Pokud se už nemám co učit, co se dozvědět, musím jít dál. Hrála jsem v muzikálech jako Drákula, Bídníci nebo Jana z Arku a vždy přišel okamžik, kdy přišel čas se posunout. Tak je to stejně i s Carmen, tři sta repríz je hodně a já se nyní těším na Aidu,“ zamýšlí se Lucie. Nový muzikál bude zkoušet až v létě a nyní se naplno věnuje koncertnímu turné s klavírním doprovodem Petra Maláska. Do toho pendluje i na všechna vystoupení Arakain XXX Best of Tour 2012.

Jak je možné, že se Lucie Bílá stále udržuje v tak vysokém tempu?. „Jsem sice časově hodně vytížená, ale právě práce mě pohání dál,“ říká Lucie Bílá s tím, že se snaží pravidelně stravovat a dostatečně doplňovat tekutiny. „I proto je mým partnerem ONDRÁŠOVKA a.s. – výrobce minerální vody Ondrášovka,“ vysvětluje Lucie s tím, že zdraví hledá v přírodě. Ve volných chvílích se zpěvačka věnuje svým sbírkám, které jsou skutečně pestré: od kominíků pro štěstí, přes stříbrné mince se známými osobnostmi, po modlitební knížky a knoflíky. Lucie si podle svých slov spolehlivě odpočine doma – u ručních prací. „Třeba šití je pro mne skvělý způsob relaxace,“ dodává a už se nelze divit, že jediný dárek, který si letos přála, byl šicí stroj. Přestože teď oslavila 46. narozeniny, nepřestává polevovat a naopak – zřejmě ještě zařadila vyšší rychlost – těší se na další dobrý rok!

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
17/4/2012 Lucie Bílá – TZ DOC
17/4/2012 Lucie Bílá – fotky ZIP

Vstup do diskuze