Freestyle Park Modřany: Nenechte si ujít Open Party sportovní sezony

20/04/2012 Freestyle Park Modřany / Port 62, Press -

Léto se pomalu blíží a s ním také další sportovní sezona. Wakeboarding, jízdu na motorových člunech, segwaye, koloběžky nebo wellness koutek, to vše si budete moci ZDARMA dopřát na Open Party sportovní sezony ve Freestyle Parku Modřany 28. dubna 2012. Kromě toho budete svědky barmanské a beachvolejbalové show a show na vodních skútrech.

Freestyle Park Modřany, který protíná známá modřanská cyklostezka, bude letos připraven na vše. Milovníci sportu zde najdou možnosti užít si adrenalin na vodě i na souši. Během sezony mohou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na člunech a skútrech, ale také si zacvičit novou metodou TRX (cvičení váhou svého těla), projet se na segwayi nebo vyzkoušet skákací boty či elektrické skateboardy. Zatímco budou sportovat, relaxovat nebo se občerstvovat v restauraci Port62, o jejich děti se ve víkendových dnech postarají v dětském koutku na lodi.

Freestyle Park Modřany je také místem odpočinku. Na 4 000 m2 prostorné louce můžete dělat téměř cokoli – hrát fotbal, badminton, kroket anebo jen tak odpočívat na zapůjčené dece nebo lehátku a pochutnávat si piknikovém koši z restaurace Port62. Děti se dostatečně zabaví na přilehlém dětském hřišti nebo na nových odrážedlech First BIKE.

Co je a co nabízí Freestyle Park Modřany uvidíte na vlastní oči na Open Party, kterou bude provázet skupina VosaNaVostro a DJ Jakub Hajník. Zábavný a sportovní program pro všechny aktivní sportovce, rodiny s dětmi a milovníky odpočinku bude moderovat Vlasta Korec. Samozřejmostí je doprovodný program pro děti, spousta zábavy a drenalinu. VSTUP ZDARMA.

Kompletní nabídku najdete na www.freestylepark.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
20/4/2012 FSPM – Open Party – TZ DOC
20/4/2012 FSPM – nová sezóna – foto low-res ZIP
20/4/2012 FSPM – nová sezóna – foto high-res ZIP

Vstup do diskuze