Dexim: Bateriový doping pro iPhone a další mobilní zařízení

06/08/2012 Dexim, Press -

Moderní výkonné telefony využívající funkce jako GPS, WiFi a Bluetooth vydrží na příjmu stěží jeden den a nikoho to už ani nepřekvapí. Pro někoho je ale vybitá baterie noční můrou, nebo si stav komunikační tmy prostě dovolit nemůže. Pro takové existuje záchrana v podobě designové autonabíječky či kompaktní externí baterie s vysokou kapacitou od značky Dexim.

Dexim BluePack S8

Dexim BluePack S8 poskytuje mobilním zařízením dostatek energie na cestách. Tato univerzální, lehká a elegantní externí Lithium-Polymerová baterie s kapacitou 3000mAh v sobě skrývá až 11 hodin hovoru, 21 hodin videa nebo 92 hodin přehrávání hudby navíc. Díky různým koncovkám je baterii možné použít jak pro zařízení Apple, tak i pro přístroje s microUSB nebo miniUSB (BlackBerry, HTC, Samsung a další). Baterie navíc funguje i jako svítilna. Doporučená MOC je 1358 Kč s DPH.

Specifikace

Kompatibilita: iPhone 2G-4S, iPod, BlackBerry, HTC, Samsung a všechna zařízení s napájením přes miniUSB nebo microUSB | Kapacita baterie: 3000mA (Lithium-Polymer)


Dexim Mini Car Charger

Elegantní a úsporná mini nabíječka do automobilového zapalovače, se kterou pohodlně nabijete svůj iPhone na cestách. Její součástí je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně pro synchronizaci přes USB port s počítači PC nebo Mac. Součástí nabíječky je integrovaná ochrana proti zkratu. Doporučená MOC je 794 Kč s DPH.

Specifikace

Kompatibilita: iPhone, iPhone 3/3GS, iPhone 4, iPod – většina modelů s 30pinovým dokovacím konektorem, iPad, iPad 2 a Nový iPad

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout
07/8/2012 Dexim – bateriový doping – TZ DOC
07/8/2012 Dexim – bateriový doping – foto high-res ZIP

Vydala PR agentura maXmedia