Dexim: Bezdrátové dobíjení pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s klávesnicí pro iPad od značky Dexim

12/01/2012 Dexim, Press -

Nabídka příslušenství značky Dexim pro iPhone a iPad, dostupných na českém trhu, se rozrostla o další zajímavé produkty. Mezi ty nejzajímavější a nejoriginálnější patří bezdrátová nabíječka Frixbee Wireless Charger pro iPhone a luxusní kožené pouzdro s bluetooth klávesnicí pro iPad2.

Dexim Frixbee Wireless Charger je bezdrátová nabíječka a kvalitní pouzdro pro Apple iPhone 4 a 4S. Stačí dát iPhone do pouzdra, které je součástí balení, a položit na bezdrátovou stanici. iPhone se poté začne nabíjet automaticky. Nabíjení je bezpečné a efektivní, o jeho stavu informuje LED indikace. Balení obsahuje pouzdro na telefon, bezdrátovou nabíjecí stanici, nabíjecí adaptér a microUSB kabel.

Video – Dexim Frixbee Wireless Charger: http://youtu.be/WeV3LrEkl6g.

iBluek Wireless Keyboard and Leather Portfolio je pouzdro s klávesnicí pro iPad2. iBluek nabízí ochranu pro samotný přístroj a kvalitní bezdrátová bluetooth klávesnice poskytne větší komfort při práci tam, kde dotyková obrazovka nestačí. Pouzdro i klávesnice jsou potaženy kvalitní kůží, která dodává oproti plastu pocit luxusu a má dlouhou životnost. Klávesnice je k pouzdru připevněna magnety, jde při práci jednoduše oddělit nebo nechat mimo, pokud ji na cestách nebudete potřebovat. Li-Ion baterie klávesnice nabízí 100 dní v pohotovostním režimu a až 90 hodin nepřetržitého provozu.

Video – iBluek Wireless Keyboard and Leather Portfolio: http://youtu.be/OTsLy1qNZO4.

Více na www.idexim.cz. Produkty můžete zakoupit na www.huramobil.cz nebo www.alza.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/01/2012 Dexim frixbee a ibluek – TZ DOC
12/01/2012 Dexim frixbee a ibluek – foto high-res ZIP
12/01/2012 Dexim frixbee a ibluek – foto low-res ZIP

Vydala PR agentura maXmedia