Dexim: Dexim získá energii z agentury maXmedia

24/11/2011 Dexim, Press -

Český distributor mladé značky Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, si pro nastartování PR aktivit a komunikace v rámci sociálních sítí zvolil agenturu maXmedia.

Hlavním úkolem agentury maXmedia bude zajištění kompletního PR servisu včetně komunikace v sociálních sítích pro mladou a ambiciózní značku Dexim, která za svoji poměrně krátkou existenci dokázala pro své produkty získat řadu významných ocenění v oblasti inovace a designu.

Do portfolia značky Dexim patří atraktivní příslušenství a doplňky nejen pro Apple iPad, iPod, iPhone, ale i další chytré telefony a tablety. Dexim nabízí originální řešení v oblastech záložních zdrojů energie, napájení, ochrany produktů a zábavy, která se dají použít v domácnosti i na cestách. Značka klade důraz na využívání energeticky úsporných a účinných technologií.

Petr Hudec, jednatel společnosti NetComp, která Dexim v ČR zastupuje, k novému partnerství říká: „Přivážíme na český trh neokoukanou značku, která má díky inovativním řešením, designu a příznivé cenové politice obrovský potenciál vystoupit z šedého průměru konkurenčních produktů.“

Kryštof Šabacký, Managing Director společnosti maXmedia, dodává: „Se společností NetComp jsme v minulosti spolupracovali na jiných projektech a jsme rádi, že na tuto spolupráci nyní můžeme navázat a od začátku se podílet na nastartování a růstu takto atraktivního brandu.“

Spolupráce je uzavřena na dobu neurčitou.

Datum vydání Název Stáhnout DOC
24/11/2011 Dexim – TZ DOC

Vydala PR agentura maXmedia