Dexim: Dexim nabije mobilní zařízení novou energií

24/11/2011 Dexim, Press -

Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, vstupuje skrz společnost NetComp na český trh.

Dexim je mladou a ambiciózní značkou, do jejíhož portfolia patří atraktivní příslušenství a doplňky nejen pro Apple iPad, iPod, iPhone, ale i další chytré telefony a tablety. Nabízí originální řešení v oblastech záložních zdrojů energie včetně solárních napájení, ochrany produktů a zábavy, která se dají použít v domácnosti i na cestách.

Značka klade důraz na využívání energeticky úsporných a účinných technologií. Za svoji poměrně krátkou existenci dokázal Dexim získat řadu významných ocenění v oblasti inovace a designu produktů.

Mezi nejzajímavější vychytávky patří Visible Green Charger, energeticky úsporná nabíječka s kabelem s elektroluminescenční technologií indikace nabíjení a standby režimem, bezdrátová dobíječka pro iPhone Frixbee Wireless Charger nebo model mini auta dálkově ovládaného pomocí Apple iPhone nebo iPod.

Petr Hudec, jednatel společnosti NetComp, k zastoupení značky Dexim pro Českou republiku říká: „Přivážíme na český trh neokoukanou značku, která má díky inovativním řešením, designu a příznivé cenové politice obrovský potenciál vystoupit z šedého průměru konkurenčních produktů.“

Pro bližší informace a možnost testování produktů Dexim kontaktujte:
maXmedia s.r.o., Daniela Pokorná, T: 774 691 147 E-mail: daniela@maxmediapr.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/11/2011 Dexim produkty – TZ DOC
24/11/2011 Dexim produkty – foto high-res ZIP
24/11/2011 Dexim produkty – foto low-res ZIP

Vydala PR agentura maXmedia