Dexim: Nepřehlédnutelná svítící nabíječka a synchronizační kabel pro všechny smartphony

25/09/2012 Dexim, Press -

Nabíjecí adaptéry a kabely z řady Visible Green jsou příkladnou ukázkou filozofie značky Dexim – přinášet inovativní technologická řešení a vybočovat z početné řady výrobců příslušenství pro mobilní zařízení. Po variantě pro Apple produkty nyní přichází řada i na ostatní smartphony s Micro USB. Díky použité elektroluminescenční technologii v kabelu je jasně vidět, v jaké fázi dobíjení se přístroj nachází.

Dexim Visible Green Smart Charger je energeticky úsporná a rychlá nabíječka mobilních přístrojů s Micro USB konektorem. Disponuje funkcí standby, pokud je přístroj plně nabitý, nebo se nepoužívá. Nejzajímavější vlastností nabíječky je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně pro synchronizaci přes USB s jakýmkoliv počítačem. Nabíjecí AC adaptér je skládací pro pohodlnější přenášení. Doporučená MOC: 850 Kč.

Kompatibilita: přístroje s MicroUSB

Synchronizace a dobíjení nikdy nebylo efektivnější a stylovější. Dexim Visible Green Universal USB Charge & Sync Cable je nabíjecí/synchronizační kabel s funkcí standby, pokud nenabíjí. Nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií informuje, jak se přístroj aktuálně nabíjí. Po dokončení nabíjení kabel zhasne a automaticky přejde do úsporného režimu. Doporučená MOC: 479 Kč.

Kompatibilita: přístroje s MicroUSB

Video – Visible Green: http://youtu.be/slFDCV4uDPs

Produkty Dexim lze zakoupit na www.huramobil.cz, více info na www.idexim.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/9/2012 Dexim visible pro smartphony – TZ DOC
25/9/2012 Dexim visible pro smartphony – fotky ZIP

Vydala PR agentura maXmedia