Extreme Freestylers Tour – CRUSTY DEMONS a Metal Mulisha – dvě značky, které udávají tón současnému FMX, se poprvé v historii spojily, aby představily neuvěřitelnou podívanou pro milovníky freestylu a adrenalinu.

15/12/2010 Ostatní, Press -

4 hodiny zábavy pro celou rodinu – to nejlepší z freestyle motocrossu, frontflip, backflip na Harley Davidsonu, double backflip na minibiku, čtyřkolka, sněžný skútr, živá kapela, DJ, ohně, pyro efekty, extravagantní tanečnice a mnoho dalšího.

Australský moderní Evel Knievel, držitel délkového světového rekordu, bořič hranic a vítěz závodu X-fighters Robbie Maddison bude lídrem svého týmu průkopníků z Crusty Demons. Robbie má v zásobě hodně ostrý arzenál triků a slibuje předvést i jeho novinku – The Vault – za který získal stříbrnou medaili na X Games.

Jakoby to nebylo dost, tak legenda a generál týmu Metal Mulisha, Brian Deegan se poprvé se svou družinou vojáků bude prohánět po evropských rampách.

A to stále není všechno, protože se můžete těšit i na dvojnásobného vítěze X-Fighters Nata Adamse, mistra světa Libora Podmola, několikanásobného medailistu z X Games Mike Masona, americkou vycházející hvězdu Brodyho Wilsona a australskou mladou pušku Roba Adelberga.

Domácí Libor Podmol, úřadující mistr světa, říká: „Tahle akce rozhodně má koule! Těším se, jak to společně s klukama v Praze rozbalíme. Česko konečně uvidí opravdovou venkovní monstr parádu a já jsem rád, že budu při tom.“

Na diváky čeká opravdu těžkotonážní porce freestyle motocrossu. K vidění budou ty nejtěžší variace backflipů. Kromě samotného FMX jsou tu další bonbónky:

• australský bláznivý Jackson “Jacko” Strong se pokusí poprvé v Evropě o frontflip
• double backflip na minibiku v podání Bena Fieze
• zlatý medailista ze zimních X Games Heath Frisby na sněžném skútru
• tvrdý chlapík Kain Saul otočí svůj 380kg Harley Davidson XR1200 koly nahoru při backflipu
• legendární letec Seth Enslow se pokusí přeskočit více než 45 metrů na Harleyi
• ostřílený Španěl Hugo Arriazu předvede na čtyřkolce stejně husté triky jako ostatní na motorce

Epická akce nenabídne jen úžasnou plejádu jezdců, ale i živé vystoupení mladé rockové kapely Sonic Syndicate. Dále planoucí ohně, pyro efekty, světelnou a zvukovou show a extravagantní vystoupení tanečníků Freestylers Dance Troop.
Evropské turné pořádá Extreme Freestylers ve spolupráci s Gladiator Games. Zatím je potvrzených pět zastávek, ale v plánu je mnoho dalších.

Více informací najdete na www.extremefreestylers.com
Vstupenky v síti Ticketportal.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout PDF
15/12/2010 Extreme Freestylers Tour – TZ DOC
15/12/2010 Extreme Freestylers Tour PDF

Vstup do diskuze