Freestyle Park Modřany: Relax, zábava a vodní sporty v Praze

29/03/2012 Freestyle Park Modřany / Port 62, Press -

Praha se dočká výjimečné letní sezony. Volnočasový areál Freestyle Park Modřany totiž připravil jedinečné sportovní vyžití v podobě vodních sportů jako je wakeboarding, wakesurfing, jízda na motorových člunech, skútrech, rodeo kajacích a dalších živlech. Kromě toho bude nabízet čtyři hřiště pro plážový volejbal, půjčovnu segwayů, skákacích bot, elektrických skateboardů a hlídání dětí.

Freestyle Park Modřany, který protíná známá modřanská cyklostezka, bude letos připraven na vše. Milovníci sportu zde najdou možnosti užít si adrenalin na vodě i na souši. Mohou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na člunech a skútrech, ale také si zacvičit novou metodou TRX (cvičení váhou svého těla), projet se na segwayi nebo vyzkoušet skákací boty či elektrické skateboardy. Zatímco budou sportovat, relaxovat nebo se občerstvovat v restauraci Port62, o jejich děti se ve víkendových dnech postarají v dětském koutku na lodi.

Freestyle Park Modřany je také místem odpočinku. Na 4 000 m2 prostorné louce můžete dělat téměř cokoli – hrát fotbal, badminton, kroket anebo jen tak odpočívat na zapůjčené dece nebo lehátku a pochutnávat si piknikovém koši z restaurace Port62. Děti se dostatečně zabaví na přilehlém dětském hřišti nebo na nových odrážedlech First BIKE.

Během léta bude Freestyle Park Modřany pořádat nejrůznější kulturní akce, programy pro děti. Letní sezonu odstartuje Open Party 28. dubna, kde si všechny uvedené aktivity za doprovodu živé hudby bude možné vyzkoušet na vlastní kůži.

Pro sportovce
• Vodní sporty – wakeboarding, wakesurfing, vodní lyže za motorovým člunem, projížďky na motorových člunech, jízda na skútrech s instruktorem, jízda na rodeo kajacích
• 4 hřiště pro plážový volejbal, hřiště na pétanque
• Půjčovna in-line bruslí, koloběžek, skákacích bot, segway, elektrických skateboardů, cvičení TRX
• Občerstvení – lehká strava, panniny, bagety, polévky ad.

Pro relax
• Odpočinek na travnaté louce, možnost zapůjčení lehátek a dek
• Možnost zakoupení piknikového koše z restaurace Port62
• Pořádání pravidelných kulturních a zábavných akcí

Pro rodiny s dětmi
• Hlídání děti v dětském koutku o víkendech a přes obědy, zatímco sportujete nebo relaxujete
• Využití travnaté louky, dětského hřiště a dětských odrážedel First BIKE
• Doprovodné programy pro děti

Kompletní nabídku najdete na www.freestylepark.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
29/3/2012 FSPM – nová sezóna – TZ DOC
29/3/2012 FSPM – nová sezóna – foto low-res ZIP
29/3/2012 FSPM – nová sezóna – foto high-res ZIP

Vstup do diskuze