GIANT: Cyklistický obr našel agenturu

06/04/2012 GIANT -

Agentura maXmedia se stala komunikačním partnerem společnosti Progress Cycle, významného distributora mnoha uznávaných značek cyklistického a sportovního vybavení. maXmedia bude mít na starosti PR komunikaci klíčové značky Giant, největšího světového výrobce jízdních kol a technologického lídra v této oblasti. Kromě PR bude agentura zajišťovat i testovací dny a podporovat další projekty a brandy z portfolia Progress Cycle.

Hlavním úkolem týmu maXmedia bude komunikace značky a produktů Giant, unikátní technologie zpracování karbonu a patentovaného systému odpružení horských kol Maestro. Současně se komunikace zaměří na rostoucí trh městských bicyklů, hybridních jízdních kol s elektrickým pohonem a dámského programu Liv/giant.

„Na evropském trhu patří Giant mezi tři nejsilnější hráče v cyklistice. V Kanadě, Austrálii, Asii a Japonsku je jasným číslem jedna. Naším cílem na českém trhu je popularizace značky především mimo entuziasty a přiblížení se pozici, jakou má v Evropě. Agenturu maXmedia jsme si vybrali proto, že má široké zkušenosti s komunikací sportovních značek. Těšíme se na spolupráci s naší vlajkovou značkou,“ říká ke spolupráci Josef Přib, předseda představenstva Progress Cycle, a.s.

„Příběh značky Giant je jiný než pečlivě vykonstruované garážové story některých amerických firem. Je v něm vidět odhodlanost, pracovitost, vůle měnit cyklistiku k lepšímu a vyrábět stále kvalitnější jízdní kola ve všech cenových úrovních. Jsme mladý tým, milujeme sport a bude nám ctí se podílet na komunikaci tohoto slavného brandu,“ dodává Kryštof Šabacký, managing director agentury maXmedia.

maXmedia bude mít na starosti i kompletní zajištění eventů pro veřejnost, především Testovacích dnů Giant, které se uskuteční v květnu tohoto roku v Praze na Ladronce a ve Freestyle Parku Modřany.

RIDE LIFE. RIDE GIANT.

Giant je největším výrobcem jízdních kol na světě. Je zároveň jednou z mála značek, která pro výrobu rámů nepoužívá subdodavatele. Veškerá výroba od základních materiálů (hliníková slitina, karbonové vlákno) probíhá ve vlastních továrnách. Firma tak má naprostou kontrolu nad kvalitou výrobku. Giant je číslem jedna v Kanadě, Austrálii, Asii a Japonsku. V USA a v Evropě pak jedním ze tří největších hráčů. V roce 2012 vyrobí Giant 6 000 000 jízdních kol. Více informací naleznete na www.giant-bicycles.com/cs-cz/ a www.giant-bicycles.cz.

Historie společnosti PROGRESS CYCLE, a.s. se píše od roku 1993. Je exkluzivním distributorem mnoha uznávaných cyklistických a sportovních značek pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Oblast cyklistiky tvoří 90 % portfolia firmy, které zahrnuje jízdní kola Giant, přilby Giro a Bell, batohy a lahve CamelBak, doplňky Blackburn, komponenty Easton, sedla fi’zi:k, oblečení X-Bionic a GORE a řadu dalších značek. Web společnosti: www.progresscycle.cz

Vstup do diskuze