GIANT: Hrdina Sánchez vyhrál na Tour de France náročnou 14. etapu plnou nástrah

16/07/2012 GIANT, Press -

Jezdec stáje Rabobank Luis Léon Sánchez překonal na Tour de France pád a smůlu, která pronásleduje jeho tým v letošním ročníku tohoto legendárního závodu. Dlouhých 11 km před cílem ve Foix Sánchez nasadil k samostatnému trháku z pětičlenné skupiny vedoucích jezdců, na který již jeho soupeři, včetně skvělého Slováka Sagana, nedokázali zareagovat. V cíli oslavil své celkové 4. vítězství na Tour de France.

Vítězství Sáncheze je o to cennější, že stáj Rabobank trápí v letošním ročníku pády a zranění a tým dále pokračuje v pouhých 4 jezdcích, kteří však dokázali v první pyrenejské etapě udávat tempo. Během etapy musel Sánchez úspěšně čelit i nástrahám záškodníka s připínáčky, na které doplatilo přes 30 jezdců. K vítězství ho po 11 km dlouhém úniku dovezlo špičkové silniční kolo Giant TCR Advanced SL Rabobank, se kterým nedal soupeřům vůbec žádnou šanci.
Silniční kolo Giant TCR Advanced SL Rabobank je, díky materiálu Advanced SL Composite a inovativním procesům při výrobě rámu a celého kola, tím nejlehčím a zároveň nejtužším silničním rámem, jaký značka Giant kdy vyrobila. Jde o dokonalé závodní kolo bez jediného kompromisu.

Více o modelu TCR Advanced SL v barvách stáje Rabobank a s týmovými komponenty naleznete na http://www.giant-bicycles.com/cs-cz/bikes/model/tcr.advanced.sl.rabobank/9523/50495/
Sánchezův stroj je jedním z vrcholů nabídky značky Giant a jeho doporučená maloobchodní cena je 176 999 Kč.

RIDE LIFE. RIDE GIANT.

Datum vydání Název Stáhnout
16/7/2012 Hrdina Sánchez vyhrál na Tour de France náročnou 14. etapu plnou nástrah DOC
16/7/2012 Hrdina Sánchez vyhrál na Tour de France náročnou 14. etapu plnou nástrah – fotografie ZIP

Vstup do diskuze