Monster: Mighty Sounds uvede Monster Energy party!

04/07/2012 MONSTER, Press -

V již tradičním útočišti letiště Čápův dvůr u Tábora vypukne 13. července 2012 třídenní festival Mighty Sounds. A protože se bude hrát hlavně punk, ska, reggae, punkrock, rockabilly, rock´n´roll či hardcore, energie bude nedostatkové zboží. Proto bude k dispozici samostatná stage Monster Energy zone, kde se v průběhu 3 dnů a 2 nocí představí řada českých DJs a Monster poteče proudem.

Monster Energy zone bude hostit nejdivočejší mix punku, rock´n´rollu a hip hopu. V pátek, sobotu i neděli se nezastaví dřív než o třetí hodině ranní, ukážou se Missing Words Sound Systém, Matys, Joke, Vrabec nebo Tchichiman.

Kromě toho bude pro fanoušky připravená autogramiáda kapelek From Our Hands, Zoči Voči, v plánu jsou Carburetors či Prague Conspiracy. S těmito muzikanty pak bude v rámci Monster Energy zone dost prostoru i na individuální pokec. Relax si tu dopřejí také sportovci Monster Energy a samozřejmě nebude chybět větší než malé množství drinků včetně novinky roku Monsteru Rehab, který umí našlápnout spojením čaje, limonády a iontového nápoje.

Na Mighty Sounds se letos představí hvězdy jako The Locos, Alborosie, Irie Révoltés, Los de Abajo, Frank Turner, Biohazard nebo The Meteors. O české ani domácí špičky nejdivočejších hudebních žánrů nebude nouze.

Festival Mighty Sounds má na české festivalové scéně pravidelně ojedinělý line-up. Každoročně je v programu přes 150 interpretů, kteří hrají na třech živých a třech DJských stagích. Tradičně má na festivalu místo Divadelní stan, nechybí film, a rok od roku se vyvíjí i nabídka doprovodného programu jako je například fotbálek, nohejbal, graffiti a další.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
4/7/2012 Mighty sounds uvádí Monster Energy party – TZ DOC
4/7/2012 Mighty sounds uvádí Monster Energy party – fotky

Vstup do diskuze