FMX JAM: Horsefeathers FMX Jam Volume 5

15/09/2010 FMX Jam, Press -

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – tak by se dal ve zkratce charakterizovat již pátý ročník našláplé freestyle motocrossové akce Horsefeathers FMX Jam – Volume 5. Ten se již druhým rokem koná v krásném prostředí Freestyle parku Modřany (www.freestylepark.cz). Opět se můžete těšit na jezdce z celé Evropy, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!!

Praha 27. května – Pátý ročník FMX Horsefeathers Jam se bude konat ve středu 28. července od 15 hodin. Po lehkém tréninku začne v 17:00 divoká a energií přetékající show s velkou dávkou adrenalinu ve Freestyle Parku v Modřanech (v případě nepříznivého počasí ve čtvrtek 29. července), který se nachází přímo u řeky Vltavy. Jednou z největších novinek budou dva skoky, postavené hned za sebou. Ty budou umístěné hned vedle ohromné lodi. Na letošní Jam přijede FMX elita z celého světa. Jezdci sami mezi sebou budou volit toho, kdo předvede nejlepší jízdu, trik, whip, a nejšílenější kombinaci obou skoků.

Hlavním organizátorem je opět FMX jezdec, Martin Koreň, který se momentálně nachází ve Skandinávii a prakticky každý víkend závodí na jiné akci po celé Evropě. „ Pátý ročník FMX Jamu má pro mě obrovský význam. Je to akce vybudovaná opravdu od srdce pro jezdce a diváky. Celý rok se těším, až budu moci pozvat kamarády a výborné jezdce z celého světa, aby se podívali do Prahy. Ještě větší radost mám z toho, že se jich každým rokem hlásí čím dál tím víc a že se o FMX Jamu mluví po celou sezónu. Budeme opět lítat ve Freestyle Parku v Modřanech, který celé akci dodává šťávu. Letos se Jam posouvá trochu do riverside festivalu a to mu dodá novou dimenzi a ještě větší pohodu,“ říká Martin Koreň.

Všichni fanoušci mají jedinečnou možnost se osobně setkat s přítomnými hvězdami, které budou k dispozici hned po závodu na autogramiádě. Třešničkou na dortu bude živý koncert kapely Clou, který je plánovaný na 20 hodinu večerní. Hvězdnou FMX noc uzavře after party v podpalubí sedmdesáti metrové lodi v čele s DJ´s Robotem a Jorgosem. Jak je zvykem veselo bude až do pozdních ranních hodin.

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na www.facebook.com/fmxjam

Vstup do diskuze