FMX JAM: Horsefeathers FMX Jam Volume 5 je za dveřmi: update

15/09/2010 FMX Jam, Press -

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – tak by se dal ve zkratce charakterizovat již pátý ročník našláplé freestyle motocrossové akce Horsefeathers FMX Jam – Volume 5. Ten se již druhým rokem koná v krásném prostředí Freestyle parku Modřany (www.freestylepark.cz). Můžete se těšit na patnáct světových jezdců ze třech kontinentů. VSTUP ZDARMA!!!

Praha 16. července – Pátý ročník akce Horsefeathers FMX Jam se koná 28. července od 16.30 ve Freestyle Parku v Modřanech. Jam není zdaleka jen o středeční akci, ale je to vlastně několikadenní setkání výborných jezdců a kamarádů hlavního organizátora Martina Koreně. Ti si přijedou do Česka zajezdit a zároveň užít letní pohodu. Martin Koreň k tomu dodává: „Akce už má takové renomé, že se mi sami kluci každý rok hlásí, abych na ně nezapomněl. Snažím se jim tu připravit takový program, aby si užili ježdění, ale i pořádnou porci zábavy. A jelikož je léto, tak nemůže chybět výlet lodí za koupáním, ale i večerní party. Středeční show je vrcholem akce a odměnou pro diváky a fandy FMX. Zároveň se snažím, aby všichni měli možnost si opravdu na ty své hvězdy „šáhnout“. Proto i afterparty se poprvé bude konat přímo ve Freestyle Parku v Modřanech.“ Dále dodává: „Již tradičně také chystáme úterní session na přírodních skocích, kde budeme skákat ve volném terénu. Jako vždy to budou poměrně brutální polety až k 70 metrům. Fandové o nic nepřijdou, protože vše se bude celou dobu natáčet a z celé akce vznikne krátký film.“

Hlavní novinkou letošního ročníku je samotná trať závodu, kdy budou v řadě za sebou nainstalovány dva skoky. Neměl by chybět ani funbox (bedna, na které lze předvádět další triky). Kromě sportovního zážitku čeká na příchozí i LIVE koncert kapely Clou. Dále také oblečením nabitý stánek firmy Horsefeathers, kde bude jarní kolekce 2010 se slevami 30% – 50%. Na místě nebude chybět ani karavan SNICKERS a spolu s ním i různé soutěže a posezení. Seznam.cz poskytne návštěvníkům zdarma wi-fi a odpočinkovou zónu. V areálu se nachází i lodní restaurace Port62, která nabídne kvalitní občerstvení a dostatečné množství nápojů na ochlazení.

Několik zajímavostí k letošnímu ročníku:

• Nová trať – dva za sebou postavené skoky, které ještě více umocní divácký zážitek. Neměl by chybět ani funbox (bedna, na které lze předvádět další triky)

• VSTUP tradičně zcela ZDARMA

• Součástí akce je i LIVE koncert kapely Clou a poprvé se závěrečná afterparty bude konat přímo na místě konání akce.

• Akce se podruhé koná v Praze Modřanech, v krásném prostředí Freestyle Parku Modřany www.freestylepark.cz

• Pro mimopražské je zajištěna možnost nedalekého ubytování v kempu nebo hostelu – – http://www.kotvacamp.cz/index.php?nid=5247&lid=CZ&oid=1859580. Pro ty, co by zajímal hotel – http://www.euroagentur.cz/. Rezervace jsou nutné!

Seznam pozvaných jezdců:

Nick Franklin (Nový Zéland), Alastair Sayer (Botswana), Bjorn Van der Broeck, Jimmy Verburgh (oba BEL) Busty Wolter (Německo), Jader Toninello, Maurizio Icio Poggiana, Massimo Bianconcini (oba Itálie), Martin Schenk (Rakousko), Martin Koreň, Petr Pilát, Petr Kuchař, Ondřej Záruba, Aleš Leimann, Radek Bílek (všichni Česká republika).

PROGRAM HF FMX JAM 2010 – 28.7.

14:00 – Startují tréninky
16:30 – HF FMX Jam startuje – představení jezdců
16:45 – Best FMX Run – soutěž o nejlepší jízdu
17:30 – Nutcase Best Style – soutež o nejlepší trik v nejstylovějším podání v režii SNICKERS
18:00 – Pauza
18:20 – Team Battle – týmové souboje (hodnotí se celý tým)
18:45 – Jam Trains – závěrečný vláček (všichni jezdci skáčou za sebou)
19:00 – Autogramiáda
20:00 – Clou Live on Stage – živý koncert
22:00 – Party v podpalubí restaurace PORT 62 s DJ’s Robot & Jorgos

Trailer ke stažení
HF_FMX_JAM_video_HD.zip

Prolink pro umístění na web (video se dá z tohoto odkazu také stáhnout) http://vimeo.com/12744229

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na www.facebook.com/fmxjam

Vstup do diskuze