BRIT: Krabice pro kočky: skrýš, kterou si vaše šelma zamiluje

12/02/2019 Press, VAFO Brit -

Kočky krabice jednoduše milují, to je známý fakt. Český výrobce krmiv Brit proto přichází se skládacími krabicemi pro kočičí radost, které zákazníci získají k nákupu vybraných krmiv pro kočky této značky. Všechny boxy mají průlezové otvory a spojky, s jejichž pomocí je lze spojovat a vytvářet tak nejrůznější doupata pro chlupaté miláčky.

IMG_7590

Brit umí potěšit nejen chuťové buňky koček, ale také jejich hravého ducha. Krabice jsou vyrobeny z kartonového materiálu a zákazníci je dostanou zdarma k nákupům 2 a 7 kilových balení krmiv pro kočky Brit Care Cat na eshopu výrobce krmivo-brit.cz.

Krabice mají na každé straně průlezový otvor, který je při dodávce uzavřený a zákazník si tak může sám vybrat, jaká dvířka šelmě otevře. Sada spojek navíc umožňuje bedýnky jednoduše napojovat a vytvářet tak rozmanité prolézačky i velké kartonové hrady.

A protože Brit myslí i na kočičky v útulcích, rozhodl se krabice přidávat také k zásilkám odeslaným v rámci Click and Feed, projektu, který z každého kliknutí naplní jednu misku krmivem pro opuštěná zvířata.

IMG_7555

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/2/2019 Kočičí krabice – TZ DOC
12/2/2019 Kočičí krabice – fotky ZIP