LEVEL SPORT KONCEPT: Značky KJUS, POC, LEKI a další pod jednou střechou

25/09/2014 LEVELSPORTKONCEPT -

Společnosti SPORT KONCEPT a LEVEL, dva úspěšní a dlouholetí distributoři sportovního sortimentu se dohodli na sloučení svých obchodních aktivit. Oba subjekty zastupují značky, které jsou špičkou ve svém segmentu, a jejich spojením vzniká holding s pracovním názvem Level sport koncept. Na trhu se tak vyvíjí silná distribuce s komplexní nabídkou sportovních značek pod jednou střechou pro stávající i nové zákazníky. Cílem je zajistit optimalizaci všech procesů, rychlou dostupnost zboží, ale i nové a unikátní služby v oblasti podpory maloobchodního prodeje.

Logo-Sportkoncept-zima [Pr¦îevedeny¦ü]
SPORT KONCEPT i LEVEL působí v oblasti velkoobchodu více než 20 let a obě společnosti patří mezi lídry na trhu. „Spojením vzniká velmi silný hráč, který chce v nejbližších letech udávat tón na poli sportovního velkoobchodu. Jedná se o významný krok, který posílí společnou pozici a především umožní poskytnout naším zákazníkům a partnerům ještě větší výhody a lepší servis,“ říká Martin Beránek, obchodní ředitel nového holdingu.
Dále předpokládá, že kromě konkurenčních výhod a synergie, vycházejících ze spojení dvou vzájemně se doplňujících produktových portfolií, přináší spojení možnost zlepšení struktury nákladů a především nové možnosti dalšího růstu.
„V dnešní ekonomicky hektické době, je sloučení silných hráčů logickým krokem na cestě za úspěchem. Obě společnosti zastupují velmi silné značky, které jsou mnohdy lídry na trhu a i nová společnost má ambice stát se lídrem. A to nejenom v České republice,“ doplňuje Martin Beránek.

Společnost SPORT KONCEPT, spol. s.r.o. patří od roku 1990 mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží V České a Slovenské Republice. Jde cestou výhradního zastoupení a distribuce sportovního zboží předních světových značek: LEKI, KÄSTLE, SH+, SWANS, CANADA GOOSE, MALOJA, MICO, ROHNER, SALTO, POINT DRY, GO SYSTEM, BARTH SCHUHBANDL . S orientací na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas představuje významného partnera pro úspěšné obchodníky se sportovním zbožím, servisy, sportovní kluby a svazy v ČR i SR.

LEVEL s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1992. V současné době má dva hlavní předměty podnikání. Prvním je velkoobchod se sportovním zbožím a distribucí výhradně zastoupených značek KJUS, POC a REWOOLUTION pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Druhým je „office coffee service“, který pod ochrannou známkou Nápojová Ambulance jej poskytuje na celém území České republiky.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/09/2014 TZ Značky KJUS, POC, LEKI a další pod jednou střechou DOC