LEVELSPORTKONCEPT: Japonská značka Mizuno bere tenisové kurty útokem

18/01/2016 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Sportovní značka Mizuno oslaví v roce 2016 své 110. výročí a stejně tak hlásí Mizuno v tomto roce návrat na mezinárodní tenisové kurty.
Zatímco na domácím japonském trhu jsou tenisové produkty dlouhodobě úspěšné a stále dostupné, v letošním roce Mizuno představí svou vysoce výkonnou tenisovou obuv pro Evropu, Blízký východ a africké trhy.

Tenisovými botami Mizuno bude vybaveno hned několik špičkových hráčů již během Australian Open, prvního letošního Grand Slamu, který odstartoval tento víkend.
Během posledních měsíců testovalo několik hráčů a hráček obuv jak při trénincích, tak i během prvních turnajů. Zpětná vazba byla ohromující a od ledna tohoto roku se utvořil velmi zajímavý seznam hráčů, kteří budou reprezentovat Mizuno na Grand Slamech a okruzích ATP a WTA.

Chorvatský hráč Ivo Karlovič (21. v ATP), stejně jako Marcos Baghdatis (45. v ATP) z Kypru budou vybaveni oblečením i botami. Další dva Španělé Roberto Bautista a Albert Ramos-Vinolas, ale také Ital Simone Bolelli budou obouvat boty Mizuno.

Na ženském okruhu WTA bude kompletně vyzbrojena oblečením a obuví Mizuno Julia Putincevová z Kazachstánu (77. v WTA) a australská hráčka Jarka Gajdosova, která bude také spoléhat na tuto obuv.

Sportovní manažer pro marketing a reklamu Mizuno EMEA, John Hooper uvádí: „Jsme nadšeni,
že můžeme spolupracovat s některými TOP hráči, kteří budou spoléhat na naši novou produktovou řadu a odhalovat její limity na letošním okruhu ATP a WTA. I oni hráli zásadní roli v procesu vývoje a bude skvělé, že si je poprvé budou moci vyzkoušet na kurtu hned při prvním Grand Slamu sezóny v Austrálii.“

Jedním z tenisových modelů v této sezóně bude WAVE EXCEED SL, který perfektně reaguje na rychlé změny pohybu během hry. Cena: 3 299 Kč
SS16 TENNIS PRODUCT IMAGESSS16 TENNIS PRODUCT IMAGES

Druhý model, který bude vidět na okruhu závodů, bude WAVE INTENSE TOUR 2. Tento pánský model obuvi je určen pro špičkové hráče, kteří dávají přednost hlavně stabilitě. Cena: 3 899 Kč

SS16 TENNIS PRODUCT IMAGES
Mizuno Wave technology – zde se můžete podívat na detail technologie – http://bit.ly/1UOOx0E

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
18/01/2016 Japonská značka Mizuno bere tenisové kurty útokem – TZ DOC
18/01/2016 Tenisová obuv – produktový tip DOC
18/01/2016 Tenisová obuv – High res foto ZIP