LEVELSPORTKONCEPT: LEVELSPORTKONCEPT získává pod svá křídla značku R-JET

22/01/2016 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Významný český distributor sportovního oblečení a vybavení LEVELSPORTKONCEPT získal do svého portfolia českou značku R-JET. Oficiálně ji bude distribuovat pro Českou republiku, Slovensko
a Maďarsko, počínaje sezónou podzim/zima 2016/17.

Koncem minulého roku oznámil sportovní distributor LEVELSPORTKONCEPT rozšíření svého portfolia o japonskou značku Mizuno, neuběhl ani měsíc a již tak početná skupina značek se ještě rozšířila.

R-JET je česká firma vyrábějící zimní sportovní čepice, zimní fashion čepice, zimní pletené čelenky, funkční šátky na hlavu, letní funkční čelenky, a kukly pod helmy. Svým sortimentem skvěle zapadá do konceptu portfolia, které je zaměřeno na sportovní vybavení a doplňky těch nejvyšších kvalit. Všechny produkty spojují tři základní rysy: módní barvy, kvalitní materiály a perfektní zpracování.

R-JET se stal novým generálním dodavatelem čepic a čelenek pro lyžařskou reprezentaci v alpských disciplínách

Kvality produktů firmy R-JET potvrzuje mimo jiné i to, že si je budou oblékat i čeští reprezentanti.
Od příští sezóny, se díky nové dvouleté smlouvě stala značka R-JET generálním dodavatelem čepic a čelenek pro Český svaz lyžařů / úsek alpských disciplín. Oblékat je budou reprezentační A týmy, junioři i žáci.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat tuto perspektivní značku do našeho portfolia. Její české kořeny a nadšení pro kvalitní práci nám dává další impulz do nového roku. Věříme, že vzájemné spojení pomůže našemu růstu nejen na českém trhu sportovního vybavení,“ říká Martin Beránek, jednatel společnosti LEVELSPORTKONCEPT.

R-JET for you / www.rjetforyou.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
22/01/2016 LEVELSPORTKONCEPT získává pod svá křídla značku R-JET – TZ DOC