LEVELSPORTKONCEPT: Nekompromisní volba – patnáctinásobný světový šampión Charl Schwartzel rozšiřuje golfový tým Kjus

20/07/2016 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

KJUS hrdě vítá golfistu Charla Schwartzela ve svém golfovém týmu. Schwartzel absolvoval minulý týden první turnaj v barvách KJUS během Open v Royal Troon, kde obsadil v široké konkurenci
20. místo. Švýcarský výrobce sportovního oblečení specializující se na inovativní, vysoce výkonné golfové a lyžařské oblečení podepsal s jedním z top 25 světových hráčů smlouvu na dobu příštích tří let.

Charl_Portrait

Charl Schwartzel, 31 letý hráč z Johannesburgu v Jižní Africe, vyhrál Masters 2011 v Augustě. V posledních deseti letech získal dalších 14 titulů z celého světa na turné, které hraje (PGA, European, Sunshine), tři z nich v této sezóně.

„Výkon Charla je stejně nekompromisní jako ten náš. A pouze s nekompromisním postojem v mysli můžete vyhrát v Augustě – nebo usilovat o revoluci na trhu s nejlepším možným golfovým oblečením,“ říká Didi Serena, CEO a zakladatel společnosti KJUS. „Takže jsme byli víc než nadšení, když nás Charl kontaktoval. Jedná se o perfektní spojení a pro nás nejvyšší vyznamenání: ikona golfu jeho úrovně oceňující naše golfové oblečení natolik, že chce spolupracovat – ať se děje, co se děje.“

„Nejinovativnější golfové oblečení na trhu“

Charl Schwartzel k tomu dodává: „Pokud se cítíte skvěle, budete hrát skvěle. KJUS je nejvíce inovativní golfové oblečení na trhu. Jsem unešený technologií a svobodou, která mi umožňuje perfektní golfový švih.“ V KJUS, se připojí k týmu velmi uznávaných golfistů jako je například dvojnásobný vítěz Ryder Cupu Peter Hanson, rekordman European Tour Max Kieffer, Bernd Ritthammer, nebo LET pro Caroline Martens a další.

O Kjus

Vznikl z nápadu olympijského lyžařského mistra Lasse Kjuse a švýcarského podnikatele Didi Sereny, KJUS je zkratka pro sportovní oblečení vyrobené z inovativního, vysoce výkonného materiálu s výrazným, čistým designem. Několikrát oceněné Ski-, Golf- a Active- kolekce jsou vyvíjeny vášnivými sportovními odborníky a testovány profesionálními sportovci. Společnost spustila revoluci na trhu se svými extrémně pružnými a funkčními tkaninami. Neomezená svoboda pohybu a celá řada dalších funkcí, umožňuje sportovcům soustředit se na výkon a dosáhnout svého cíle. LK International AG je globální centrála a mateřská společnost této prémiové sportovní značky. Ta byla založena v roce 2000. Vyvíjí, vyrábí, distribuuje a prodává své exkluzivní kolekce ve více než 30 zemích světa.


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
20/07/2016 Nekompromisní volba – patnáctinásobný světový šampión Charl Schwartzel rozšiřuje golfový tým Kjus – TZ DOC
20/07/2016 Kjus x Charl Schwartzel – foto ZIP