Brit: CARNILOVE – S RESPEKTEM KE KOČIČÍM ŠELMÁM

10/08/2016 Press, VAFO Brit -

Grain free | High meat | High protein

„Kočka byla, je a navždy bude svébytným tvorem, který dokáže náležitě ocenit lidskou péči. S respektem k její osobité náročnosti hledáme v přírodě jen to nejlepší pro její dobro.“
Carnilove Cat_image

Kočkovití jsou čeledí řádu masožravých šelem a ani domestikace jejich přírodní preference v jídelníčku nic nezměnila. Proto společnost VAFO PRAHA přichází s novou řadou Carnilove, která plně respektuje přirozené výživové potřeby koček. Tyto receptury obsahují maso z původně divokých zvířat, jako jsou losos, krocan, kachna, bažant, jehně, sob a divočák. Zároveň se vyhýbají obilovinám a bramborám. Grain free varianty s přídavkem lesního ovoce, zeleniny a bylin poskytují nepostradatelné bílkoviny, tuky, vitamíny i přírodní antioxidanty pro podporu imunity a perfektní kondici. Navíc Carnilove jako jediný ve své kategorii disponuje speciálními recepturami pro kotě, dospělou kočku, dospělou kočku velkého plemene a kastrovanou kočku.

Receptury Carnilove jsou unikátní v tom, že spojují hned několik nutričních specifik: neobsahují žádné obiloviny, ani brambory a jsou naopak tvořeny vysokým podílem masa z divokých zvířat, potažmo vysokým procentem proteinů. Navíc jsou k dispozici ve variantě pro kotě i dospělou kočku, a to hned v šesti bílkovinných kombinacích. Vysoce stravitelná krmiva Carnilove pokryjí veškeré výživové potřeby koček už při malých krmných dávkách.

Maso z divokých zvířat bez obilovin a brambor
Anatomie i metabolismus masožravce jsou přizpůsobeny ke zpracování potravy živočišného původu. Obiloviny ani brambory nejsou přirozenou potravou koček, proto se receptury Carnilove vrací k původním zdrojům potravy těchto šelem – k masu z divokých zvířat.
Maso je pro kočky základním zdrojem potravy. Netradiční původy masa jako jsou losos, krocan, kachna, bažant, jehně, sob a divočák jsou bohaté na obsah přírodních živin, nenasycených tuků a aminokyselin pro výživu svalů a tkání. Veškeré maso v krmivech Carnilove jsou vybírány s nejvyšším důrazem na kvalitu a pocházejí z kontrolovaných chovů v České republice, Německu, Švédsku, Skotsku, Norsku a Austrálii.

Lesní ovoce, zelenina a byliny
Ovoce, zelenina a byliny jsou ideálním doplňkem výživy koček. Dodávají potřebné živiny, vlákninu, vitamíny a přírodní antioxidanty. Ovoce a byliny jsou doplněny s ohledem na blahodárné účinky na zdraví, zejména na podporu přirozené imunity a kondice močového aparátu.
Kombinace účinných přírodních látek podporuje trávení, zvyšuje využitelnost živin v organismu a dodává potřebný obsah nestravitelné vlákniny, která podporuje vylučování chlupových chomáčků a zlepšuje zdraví trávicího traktu. Kvasnice také fungují jako přírodní antiparazitikum. Yucca má dále pozitivní vliv na metabolismus a snižuje objem a zápach exkrementů.
Kořen z čekanky a mořská rasa tvoří kombinaci bioaktivních látek, které správným směrem ovlivňují celkové zdraví a imunitu organismu. Kořen z čekanky je zdrojem fruktooligosacharidů, které podporují růst pozitivních bakterií ve střevě, a tím pozitivně ovlivňují skladbu střevní mikroflóry. Mořské řasy jsou přírodním zdrojem minerálů, stopových prvků a aminokyselin, které přispívají k podpoře buněčné imunity a podporují činnost štítné žlázy i metabolismus.
Samozřejmou součástí receptur je i lososový olej, zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin, jež podporují zdraví nervové a kardiovaskulární soustavy, přispívají ke kvalitě kůže a srsti a mají vliv na řadu dalších tělesných funkcí. Schránky mořských korýšů a chrupavky dodávají tělu chondroprotektiva, které pozitivně ovlivňují stav a pohyblivost kloubů, šlach a vazů.

A konečně… Bez chemie
Složení krmiva Carnilove je garantovaně bez chemikálií, konzervantů a umělých barviv. Kompletní krmivo tvoří základ denního příjmu živin kočičí šelmy a kvalita i nutriční skladba krmiva má zásadní vliv na celkovou kondici a pohodu. Chemické látky ani umělé přísady do její potravy nepatří a jejich hromadění v organismu může způsobit vážné zdravotní problémy. Výrobní proces krmiv Carnilove je šetrně nastaven tak, aby byla maximálně zachována nutriční bohatost vstupních surovin.

CL_cat_salmon_turkey_400g_3D
Carnilove Salmon & Turkey for Kitten | 369 Kč / 2 kg
U koťat je nesmírně důležité vybrat krmivo bohaté na kvalitní proteiny, tuky, vitamíny a esenciální živiny pro zdravý růst a optimální tělesný vývoj. Receptura pro koťata je navržena s respektem k původní přirozené skladbě potravy koček. Základní složku receptury tvoří losos a krocan, zdroje esenciálních aminokyselin. V kombinaci s lesním ovocem, zeleninou a bylinami poskytuje tato výživa každodenně potřebné živiny, vitamíny, minerály a antioxidanty pro správný vývoj kostry, svalstva a formování přirozené imunity.

CL_cat_lamb_wildboar_400g_3D
Carnilove Lamb & Wild Boar for Adult Cats | 369 Kč / 2 kg
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin. Receptura pro dospělé kočky je navržena s respektem k přirozené skladbě potravy koček. Jehněčí a zvěřina jsou vysoce stravitelné dietetické proteiny, ideální pro udržení perfektní tělesné kondice kastrovaných koček. Kontrolovaný obsah minerálů udržuje správnou funkci ledvin a močového ústrojí a přírodní antioxidanty z ovoce a bylin mají čisticí a protizánětlivé účinky.

CL_cat_duck_pheasant_400g_3D
Carnilove Duck & Pheasant for Adult Cats | 369 Kč / 2 kg
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin. Receptura pro dospělé kočky je navržena s respektem k přirozené skladbě potravy koček. Kachna a bažant tvoří ideální kombinaci chutných a stravitelných složek potravy s vysokým obsahem přirozených živin pro zlepšení metabolismu a perfektní kondici. Zvýšený obsah přírodní vlákniny zlepšuje trávení a přispívá k snazšímu průchodu chlupových chomáčků trávicím traktem. V kombinaci s lesním ovocem, zeleninou a bylinami poskytuje tato receptura každodenně potřebné živiny, vitaminy, minerály a antioxidanty pro perfektní kondici a formování přirozené imunity.

CL_cat_salmon_400g_3D
Carnilove Salmon for Adult Cats | 369 Kč / 2 kg
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin. Receptura pro dospělé kočky je navržena s respektem k přirozené skladbě potravy koček. Maso a tuk z lososa jsou ideálním zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, které působí protizánětlivě a pozitivně ovlivňují kvalitu srsti a kůže. Losos navíc patří mezi nealergenní proteiny a je tedy ideálním zdrojem potravy pro kočky s citlivým trávením. V kombinaci s lesním ovocem, zeleninou a bylinami poskytuje tato receptura každodenně potřebné živiny, vitaminy, minerály a antioxidanty pro perfektní kondici a formování přirozené imunity.

CL_cat_reinder_400g_3D
Carnilove Reindeer for Adult Cats | 369 Kč / 2 kg
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin. Receptura pro dospělé kočky je navržena s respektem k přirozené skladbě potravy koček. Sobí maso je vzhledem k vysokému obsahu přírodních antioxidantů, nenasycených tuků a omega-3 mastných kyselin ideální pro doplnění energie po každém kočičím dobrodružství. V kombinaci s lesním ovocem, zeleninou a bylinami poskytuje tato receptura každodenně potřebné živiny, vitaminy, minerály a antioxidanty pro perfektní kondici a formování přirozené imunity.

CL_cat_duck_turkey_400g_3D
Carnilove Duck & Turkey for Adult Cats | 369 Kč / 2 kg
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin. Receptura pro dospělé kočky je navržena s respektem k přirozené skladbě potravy koček. Krocan a kachna mají vysoký podíl stravitelných proteinů a nenasycených tuků pro výživu svalstva a doplnění energie. Vyšší zátěž pohybového aparátu kompenzují obsažená chondroprotektiva a přírodní látky na podporu hybnosti kloubů a pevnost šlach a vazů.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
11/8/2016 CARNILOVE: S RESPEKTEM KE KOČIČÍM ŠELMÁM DOC
11/8/2016 CARNILOVE CAT – produktové fotky ZIP