LEVELSPORTKONCEPT: Novým distributorem značky MIZUNO se stává LEVELSPORTKONCEPT

07/12/2015 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Významný český distributor sportovního oblečení a vybavení LEVELSPORTKONCEPT získal do svého portfolia prémiovou japonskou značku MIZUNO. Oficiálně ji bude distribuovat pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, počínaje sezónou jaro/léto 2016.

Od roku 1906 je Mizuno jednou z vedoucích značek na trhu v oblasti sportovního vybavení a jeho designu, technologií a inovací. Neustále zavádí na celosvětový trh nová revoluční sportovní řešení. Díky své síti mezinárodních kanceláří v Mnichově, Paříži, Londýně, Barceloně a Turíně se bezpochyby stala jednou z vedoucích sportovních značek napříč EMEA regionem.

V návaznosti na její stávající silné postavení na výše uvedených trzích má Mizuno dlouhodobý růstový potenciál, a to zejména v segmentu běhání, halových sportů (házená a volejbal), fotbale a tenise. Zástupci značky Mizuno pevně věří, že teď je ten správný čas spojit síly s jedním z nejdéle působících a technicky orientovaných distributorů na českém a slovenském sportovním trhu.

„LEVELSPORTKONCEPT dlouhodobě buduje pozice dalším prémiovým a technickým sportovním značkám v České a Slovenské republice jako je LEKI, Kjus a POC a my jsme rádi, že můžeme oznámit toto partnerství,“ říká manažer pro export, Stuart Dale. „LEVELSPORTKONCEPT má obchodní vztahy ve všech klíčových směrech na trhu a zlepší tak nejen naše obchodní cíle, ale i celkové pojetí značky Mizuno a našich vysoce technických produktových řad na maloobchodní a spotřebitelské úrovni.“

„Jsme velice rádi za rozšíření portfolia a těšíme se na spolupráci s tak prémiovou a světově známou značkou, jako je Mizuno. Je to velký krok směrem k naplnění našeho cíle, být vedoucím sportovním distributorem na tuzemském trhu,“ dodává obchodní ředitel LEVELSPORTKONCEPTU, David Novák.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
07/12/2015 Novým distributorem značky MIZUNO se stává LEVELSPORTKONCEPT – TZ DOC