LSK: Převratná novinka u Mizuno – technologie MIZUNO ENERZY

17/09/2020 Press -

Japonský výrobce sportovní obuvi a oblečení Mizuno přichází po dvouletém výzkumu a vývoji v druhé polovině roku 2020 s převratnou novinkou MIZUNO ENERZY.

Jedná se o novou technologii přinášející nejen dosud nevídanou měkkost došlapu, ale zejména bezkonkurenční návrat energie nakumulované při dopadu zpět do odrazu. Tato technologie je zakomponována do mezipodešve klíčových modelů běžecké a indoor obuvi Mizuno

MIZUNO ENERZY FOAM je materiál mezipodešve, který je při své odolnosti o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % větší návrat energie po dopadu než předešlé materiály. MIZUNO ENERZY CORE je pak nejměkčí a nejpružnější materiál podešve, který Mizuno kdy vytvořilo. Je měkčí o neskutečných 293 % a zajišťuje o 56 % větší návrat energie než v minulosti použité materiály.  

Mizuno současně neopouští oblíbenou a lety prověřenou technologii vlnové desky Mizuno Wave. Technologie Wave a Enerzy tak v obuvi Mizuno existují vedle sebe a vzájemně se skvěle doplňují. 

S pomocí MIZUNO ENERZY FOAM tak byly vytvořeny například nejlehčí běžecké boty legendární řady Rider. Mizuno Wave Rider NEO jsou s vahou 265 g (vel. UK 8) dokonce nejlehčími Ridery, které Mizuno kdy vytvořilo. 

Miuno Wave Sky NEO je pak jako jediná běžecká obuv vybavena vedle ENERZY FOAM také materiálem ENERZY CORE. Jde o neskutečně pohodlnou běžeckou botu zajišťující plovoucí pocit na každém kroku.  

Opomenout nelze samozřejmě ani další běžecké modely jako Wave Sky 4, Wave Aero 18, Wave Rider 24 nebo závodní Wave Shadow 4.  

Mizuno tradičně dominuje také na poli indoorových sportů a rovněž zde dochází k implementaci materiálu MIZUNO ENERZY do všech klíčových modelů. Wave Stealth NEO je skvělá obuv vhodná pro veškeré indoorové sporty a v nové verzi tlumí nárazy více než kdy jindy a podporuje dynamický odraz, který je při jakékoliv indoorové aktivitě vždy třeba. 

Podtrženo sečteno, obuv vybavená materiálem Mizuno Enerzy rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Více informací naleznete na www.mizuno.eu

 

Kompletní materiály k MIZUNO ENERZY a produktům, a to včetně tiskové zprávy, potom zde:  

https://bit.ly/2QBVWqz  

Běžecká obuv Mizuno Wave Rider NEO 

Nejlehčí model běžecké řady Rider potěší všechny rychlost milující běžce. Boty Mizuno Wave Rider NEO s uzavřeným límcem a inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy umožňující návrat energie nakumulované při dopadu do odrazu. Podešev s vynikající trakcí obstojí na každém povrchu a délce trati. Pohodlný běh s plynulým přechodem z dopadu do odrazu podporuje technologie SmoothRide. Nové Ridery jsou extrémně pohodlné a dodají každému běžci jedinečný pocit rychlosti. 

 

www.mizuno.eu / 4690,- Kč 

Běžecká obuv Mizuno Wave Sky NEO 

S bezkonkurenčně nejlepším tlumením a pohodlím přibíhají nové objemové běžecké boty Mizuno Wave Sky NEO. Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit na každém kroku a unikátní tkaný svršek s vysokou mechanickou odolností jsou zárukou nadstandardního komfortu a maximálního dynamického tlumení. Užijte si běh plynulým přechodem z dopadu do odrazu a jedinečnou trakci na všech površích. 

www.mizuno.eu / 5490,- Kč 

Obuv na házenou Mizuno Wave Stealth NEO 

Zcela nové házenkářské boty MIZUNO WAVE STEALTH NEO využívají revoluční technologii mezipodešve Mizuno Enerzy, díky které boty lépe tlumí nárazy a zároveň podporují odraz. Vysoká opora chodidla, přenos energie a perfektní přilnavost pro dynamickou hru. Tkaný svršek je velmi prodyšný a lehký. Špičkové boty pro náročné hráče. Ostatně na vývoji se podílel i nejlepší házenkář současnosti Mikkel Hansen. 

 

www.mizuno.eu / 4290,- Kč 

Tiskovou zprávu spolu s fotografiemi stáhnete zde: https://maxmediapr-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/krystof_maxmediapr_cz/EgppOqpwmH1Gvn9CkGcj3VEBcvc3oFicw4u4xPhuANz9yA?e=Ssyi4I