LSK: Oakley přichází s remakem hitu One Love. Píseň ukazuje sílu lásky ke sportu a její schopnost spojovat

11/09/2020 Press -

Oakley, americký výrobce sportovních a stylových brýlí, vydává ve spolupráci se zpěvačkou Celeste remake ikonické písně One Love Boba Marleyho. Nový videoklip je oslavou lásky ke sportu a ukazuje jeho sílu spojovat lidi napříč světadíly.

Společnost Oakley vydává remake ikonické hymny One Love Boba Marleyho. Píseň je součástí kampaně nazvané For the Love of Sport. Hit oslavující sport má lidem dodat naději a optimismus v současných časech nejistoty. Na nových verších se kromě britsko-jamajské zpěvačky a skladatelky Celeste podíleli také atleti značky Oakley. Nová interpretace přetváří původní klasiku v milostný příběh, dokreslený videoklipem mapujícím individuální cestu několika sportovních nadšenců. Jedná se o dynamickou přehlídku vášně a odhodlání, které se ke sportu pojí.  

Kampaň For the Love of Sport je oslavou jedné z nejvíce univerzálních vášní – sportovního zápalu. Při její tvorbě vyzpovídalo Oakley síť sportovců, kteří promluvili o své osobní cestě, vrcholech i frustracích. Jejich výpovědi poté spojoval fakt, že právě sportovní vášeň byla tím, co je i v době největší krize motivovalo posouvat hranice a překonávat překážky. „Sport má sílu vyvolávat emoce, ať už účastnické nebo divácké. Sdílením toho, co nás pohání, té lásky ke sportu, bychom v této nejisté době rádi podpořili a povzbudili celou komunitu sportovců i fanoušků,“ uvedl ke kampani Ben Goss, marketingový ředitel značky Oakley. 

Píseň One Love Boba Marleyho vyzývá k jednotě od roku 1965. Remake je současně poctou jejímu autorovi, který by v letošním roce oslavil 75. narozeniny. „Sport, konkrétně fotbal, byl po hudbě tátovou druhou životní láskou,“ vysvětluje zpěvákův syn Ziggy Marley. A dodává: „Svět lásku právě teď potřebuje a my jsme nadšení, že můžeme s Oakley spolupracovat na této úžasné interpretaci One Love. V době, kdy je to nejvíce potřeba, tak píseň nabývá nový smysl pro další generaci posluchačů.“ 

Videoklip nové verze One Love si můžete pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=ShMDH4ODbnk&ab_channel=Oakley