LSK: Vsaďte na ponožky Stance inspirované nesmrtelnou Nirvanou

08/09/2020 Press -

Kalifornská značka Stance již od roku 2010 vyrábí ponožky, které jsou jedinečné, odvážné a kreativní. Hlavním cílem tohoto amerického výrobce je totiž odjakživa především zbourat staré mýty, že ponožky jsou pouze obyčejnou nezbytností pro každodenní používání. Prostřednictvím výjimečných designů a neobvykle vysokého komfortu totiž mohou snadno vyjadřovat i vlastní osobnost svých nositelů.

Značka Stance nabízí pánské, dámské i dětské volnočasové a sportovní ponožky v nadstandardní kvalitě z příjemných pružných materiálů, bezešvou strukturou a zpevněním v oblasti paty a špičky. To jsou všechno atributy, které značku vedou k pravidelným spolupracím s designéry, umělci a sportovci. Ponožky tak potěší všechny, kteří si cení pohodlí a mají cit pro módu i ty, co milují bláznivý design.   

 

Pro hudební fajnšmekry 

Kultovní skupinu Nirvana asi není nikomu potřeba představovat. Odkaz této legendární kapely v čele s charismatickým frontmanem Kurtem Cobainem stále funguje po celém světě na jedničku. Ani v sortimentu značky Stance tak nesmí chybět stylové ponožky s motivy směřujícími právě k Nirvaně. Hudební fanoušci mají na výběr hned ze dvou různých variant.  

V barvě alba Nevermind 

 

Milovníci nesmrtelného alba Nevermind bezesporu sáhnou po ponožkách v modré barvě připomínající právě tuto legendární desku. Vedle barvy oceánu ponožky zdobí také černé nápisy Nirvana a Nevermind. Špička i pata ponožek je pak také dekorována černou barvou. V těchto místech jsou ponožky navíc ještě zpevněny pro větší odolnost při nošení. Ponožky patří k oficiálnímu certifikovanému merchendise kapely. 

 

Ponožky Nirvana Nevermind jsou k zakoupení například na www.snowboard-zezula.cz za 440 Kč.  

S typickým Nirvana smajlíkem

V šatníku skalních fanoušků Nirvany pak rozhodně nesmí chybět ponožky se slavným „Nirvana smajlíkem“, který vytvořil v roce 1991 sám Kurt Cobain. Ponožky v černé barvě zdobí po celé délce ikonická loga v podobě žlutých obličejů s vypláznutým jazykem a křížky místo očí. Samozřejmě nechybí ani žlutý nápis Nirvana. Ponožky patří k oficiálnímu certifikovanému merchendise kapely. 

 

Ponožky Nirvana se smajlíkem jsou k zakoupení například na www.snowboard-zezula.cz za 440 Kč.