BRIT: Do řady Brit Premium by Nature nově přibyly také pamlsky pro kočky

26/08/2020 Press, VAFO Brit -

Masové žvýkací tyčinky Brit Premium by Nature Cat Sticks, které nově rozšířily sortiment krmiv pro domácí mazlíčky značky Brit, slouží jako bezlepkové pamlsky pro zpestření stravy a potěšení koček. K dostání jsou ve třech variantách.

Řada Brit Premium by Nature pro kočky se rozrůstá o měkké masové tyčinky, které v ní do té doby chyběly. Díky vysokému podílu masa v jejich složení disponují výraznou masovou chutí, což z nich dělá atraktivní pochoutku pro všechny kočky. 

Receptura je dále obohacena o taurin, aminokyselinu pozitivně působící na ostrost zraku i správnou srdeční činnost. Přidané pivovarské kvasnice zase prospívají kvalitě srsti i drápků a podporují správnou funkci zažívání. Nové pamlsky navíc neobsahují lepek, možný spouštěč alergických reakcí, ani cukr, který přispívá k rozvoji obezity. 

Masové tyčinky jsou k dostání ve třech variantách lišících se v druhu masa. Jedná se o kuřecí s játry, lososa se pstruhem a krůtí s jehněcím. Každé balení obsahuje tři samostatně balené tyčinky pro zachování vůně, měkkosti a čerstvosti. Vhodné jsou pro koťata i dospělé kočky. 

Brit Premium by Nature Cat Sticks jsou dostupné v následujících variantách:

• Brit Premium by Nature Cat Sticks s kuřecím a játry 

• Brit Premium by Nature Cat Sticks s lososem a pstruhem

• Brit Premium by Nature Cat Sticks s krůtím a jehněcím

Cena: 28 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
26/8/2020 BPbN tyčinky – TZ a produktový tip DOC
26/8/2020 BPbN tyčinky – PR článek DOC
26/8/2020 BPbN tyčinky – fotografie ZIP