BRIT: Nové konzervy pro kočky rozšíří řadu krmiv Brit Premium

12/08/2020 Press, VAFO Brit -

Řada krmiv pro kočky Brit Premium se nově rozšiřuje o masové konzervy. Jemné masové paté je k dostání v šesti recepturách doplněných o důležité vitamíny a taurin. Konzervy slouží jako kompletní lehce stravitelná strava i jako doplněk ke granulované stravě.

Nové konzervy Brit Premium by Nature doplňují řadu suchých krmiv Brit Premium a nabízí tak chovatelům další alternativu ve stravování jejich koček. Konzervy mají formu velmi jemného a krémového paté, vyrobeného z přírodních surovin s ohledem na prospěšnost pro zdraví koček. Vyráběny jsou v České republice.

Důležitou ingrediencí v masových konzervách Brit Premium by Nature je taurin, pro kočky nepostradatelná aminokyselina, která prospívá jejich zraku a správné srdeční činnosti. Konzervičky naopak neobsahují lepek, který bývá často původem alergických reakcí, ani přidaný cukr, jenž může přispívat k obezitě.

Konzervy jsou dostupné v šesti recepturách. Kočky si tak mohou nově pochutnat na krůtím paté s játry nebo s jehněčím, na kuřecím paté se srdíčky, s hovězím nebo s rýží a na pstruhovi s játry. Konzervy slouží jako kompletní strava i doplněk ke granulím, který kočkám pomáhá doplnit tekutiny. Jsou tak vhodným doplňkem i pro seniorní kočičí šelmy, které už mohou mít problémy se zuby.

Řada konzerv pro kočky Brit Premium by Nature je dostupná v 6 recepturách ve 200g baleních:

·         Brit Premium by Nature Kuřecí s hovězím

·         Brit Premium by Nature Kuřecí se srdíčky 

·         Brit Premium by Nature Pstruh s játry

·         Brit Premium by Nature Krůtí s jehněčím

·         Brit Premium by Nature Kuřecí s rýží

·         Brit Premium by Nature Krůtí s játry

Cena: 33 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/8/2020 BPbN konzervičky pro kočky – TZ a produktový tip DOC
12/8/2020 BPbN konzervičky pro kočky – PR článek DOC
12/8/2020 BPbN konzervičky pro kočky – fotografie ZIP