Klub MECCA: Mecca připravuje nabitý taneční program a představila nový vizuální styl klubu

26/07/2012 MECCA, Press -

Pražský klub Mecca má v plánu se s blížícím Opening Weekendem, který se uskuteční 7. – 8. září 2012, vrátit na pozici jedničky domácí klubové scény a obhájit ji programem a službami na světové úrovni.

Management klubu usilovně pracuje na tom, aby o Mecce již od jejího znovuzrození bylo pořádně slyšet. „Do Meccy se stěhují velké produkce jako Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs. Věříme, že toto je ten nejlepší argument pro fanoušky taneční hudby, aby si od září přicházeli pravidelně užít atmosféru tohoto legendárního klubu,“ říká manažer Meccy Radek Koch.

Klub Mecca, nejzásadnější podnik pražské klubové scény, prochází od nového roku celkovou rekonstrukcí a změnou původního konceptu na multifunkční prostor. Jednou ze zásadních změn je úprava vizuálního stylu a proměna loga vycházející z tradiční symboliky. Stylizovaný grafický prvek hvězdy a její jednotlivé části nalezneme nejenom v marketingových materiálech a komunikaci, ale bude nedílnou součástí klubu ve formě vizualizací, optických efektů a instalací.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
18/7/2012 Mecca připravuje nabitý taneční program – TZ DOC

Vstup do diskuze