Monster: Je tu nadupaná motocrossová show v Lokti s našláplými monster jezdci

24/07/2012 MONSTER, Press -

V loketské serpentině se bude ve dnech 4.-5. 8. 2012 konat Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2. Tento rok se můžete poprvé těšit i na vložený závod EMX250. A co hlavně, Monster Energy CZ představí za kategorii juniorů Filipa Podmola a za dospěláky Martina Michka. Přijďte zažít pořádný Monster energy motocross ve dne i v noci!

Kromě adrenalinového závodu bude na místě vybudovaná i Monster FAN ZONE otevřená pro všechny, kdo se do této energií nabyté zóny nebojí vkročit. O zábavu se postará DJ Lucky Boy a můžete zde pokecat s Lukášem Měchurou nebo Lukášem Tamme, předními bikrossovými a fourcrossovými ridery. Takže se připravte na pořádný energetický výdej. Co vydáte, to taky doplníte free Monster drinky.

Pro fanoušky bude připravená podpisovka jezdců z Monster energy Yamaha týmu. Zároveň se poprvé a na první pohled zamilujete do Monster Girls, se kterými se budete moci rovnou vyblejsknout.

Pro rozšíření obzorů se nesmíte nechat ujít doprovodný program. Jeny Valenta představí svoji BMX rampu, na níž si to rozdají za skate: Marek Čejchan a Tomáš Vintr, BMX: Ondřej Šléz, Vilibald Vítek a VSA team riders – Patrik Fafek, Erik Figar, Jirka Grygar a Jakub Hlubocký. Celou akci bude komentovat Lil BUBA. V Lokti se můžete stejně jako v loňském roce těšit na obří obrazovky, které Vám zpestří zážitek ze závodů! Přijďte podpořit naše jezdce a sledovat ty nejlepší na světě!

Více o akci na www.loketmx.com.

tr class=“odd“>

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/7/2012 Monster – motocross Loket – TZ DOC
24/7/2012 Monster – motocross Loket – foto high-res ZIP
24/7/2012 Monster – motocross Loket – foto low-res ZIP

Vstup do diskuze