TOI TOI: Mobilní TOI TOI Camp zpříjemní návštěvníkům pobyt na Benátské noci

18/07/2012 TOI TOI -

Po prvním zkušebním ročníku se letos na Benátské noci opět objeví plně vybavený mobilní TOI TOI Camp, který je určený pro letní festivaly a další masové akce pod širým nebem. Jedná se o zcela mobilní systém s kapacitou až 10 000 osob. Kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.

TOI TOI Camp je novým produktem společnosti TOI TOI, lídra v oblasti mobilních sanitárních systémů. Cílem společnosti je stanovit nejvyšší standardy pro kempy v rámci festivalů a masových akcí. Návštěvníkům nabídne dosud neznámé služby, které jsou dostupné výhradně v kamenných ubytovacích zařízeních.

„TOI TOI Camp je pro návštěvníky hromadných akcí zárukou kvality poskytovaných komplexních služeb a místem, kde se lidé nemusí strachovat o svoji bezpečnost. Pro pořadatele festivalů je pak TOI TOI Camp výhodným partnerem zvyšujícím úroveň jejich akcí,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.

Kemp nabízí návštěvníkům bezpečný, oplocený a osvětlený areál, čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, koordinovaná místa pro stany s navigačním systémem, bezpečnostní schránky a půjčovnu sportovního náčiní. Nedílnou součástí TOI TOI Campu je nonstop recepce a ostraha, pravidelný hygienický a úklidový servis, prodejna festivalových potřeb (opalovací krémy, kondomy, pláštěnky, náplasti apod.) a široké možnosti občerstvení a restaurace.

Rezervace a platby za ubytování jsou řešeny přes webové stránky www.toitoicamp.cz. Návštěvník tak přijíždí na festival s jistotou ubytování v podobě platné vstupenky do TOI TOI Campu, kterou na recepci vymění za identifikační pásku a označení stanu. Cena ubytování v TOI TOI Campu po celou dobu konání Benátské noci přijde v předprodeji na 300 Kč za 1 osobu.

Pořadatelům poskytuje společnost TOI TOI kompletní materiální, technické a personální zajištení festivalového kempu s nulovými náklady, včetně administrativního servisu pro registrace a platby.