MONSTER ENERGY: LOKET HOSTÍ MISTROVSTVÍ SVĚTA V MOTOCROSSU

30/07/2013 MONSTER, Press -

Svátek všech fanoušků motocrossu se neúprosně blíží. První srpnový víkend 2.-4.8.2013 se v areálu Loketských serpentin pojede dlouho očekávaný závod Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2. Milovníci adrenalinu, proudící energie a řvoucích motorů se mohou těšit nejen na přední Monster riders z celého světa, ale i třídenní party v MX FAN ZONE, která bude po celou dobu akce zdarma nabízet pořádně našlápnuté hudební vyžití.

Mistrovství světa v motocrossu odstartuje již v pátek doprovodným programem v PARTY ZONE MX. Vkročíteli do této zone, naplno vás smete adrenalinová vlna, z níž nebude úniku a Monster drinky tady potečou proudem. Další den se už naplno rozjedou kvalifikace ve třídách MX1 a MX2. Stejně jako v loňském roce bude součástí mistrovství závod ze série podniků EMX250, který letos obohatí i třída EMX125. Semifinálové jízdy proběhnou v pozdním sobotním odpoledni. Neděle bude ve znamení adrenalinu a velkého finále. Po zahřívacích jízdách nastane čas finále EMX125 a EMX250, a také souboj dne, kde se mezi sebou utkají rideři celkem ve čtyřech závodech tříd MX1 a MX2. Ti nejlepší z nejlepších budou odměněni vítězným pohárem omamnými Monster Girls.

Do Karlovarského kraje zavítají jezdci z celého světa. Mezi nimi budou i Monster riders, kteří přijedou ukázat, zač je toho v motocrossu loket. V třídě MX1 k nim patří např. známí Francouzi Gautier Paulin a Steven Frossard, v třídě MX2 zase Švýcar Arnaud Tonus, Francouz Christophe Charlier, Brit Tommy Searle, Ital Alessandro Lupino a další.

Po celou dobu závodu bude návštěvníkům i dalším zájemcům ZDARMA k dispozici PARTY ZONE MX Loket, kde se už od pátečního odpoledne rozzvučí reprobedny a rozehraje fér play v game zone se stolním fotbálkem a flippery. FAN ZONE neopomene ani více než jen energií dobře vychlazené drinky. Ve večerních hodinách to naplno rozjede hardcore-rapová kapela Censorshit a následně punk-rocková skupina v podání Pipes and Pints. Tím páteční jízda nekončí. Štafetu přebere DJ Lucky Boy, který to rozjede ve stylu elektra, hip-Hopu a dubstepu.

Sobotní párty ještě spolu s rostoucím motocorssovým napětím přiostří. Od 20:00 hod. to naplno rozpumpuje kapela Zoči Voči. Exkluzivním dárkem pro všechny bude velkolepý patnáctiminutový ohňostroj, po němž nastoupí death-rocková kapela Prague Conspiracy. Večer završí elektro a dnb DJ Akira.

Monster není jen energetický drink, Monster je životní styl. Je to scéna oblíbených punk rockových kapel, našláplých sportovců a fanoušků, života na hraně a třeskuté zábavy. Do toho všeho vnáší Monster větší než malé množství energie. Otevři si plechovku toho nejkrutějšího energetického nápoje na planetě, MONSTER Energy. Více na www.monsterenergy.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/7/2013 Loket hostí MS v motocrossu – TZ DOC
25/7/2013 Loket hostí MS v motocrossu – fotky ZIP