Hurá k vodě!

11/07/2013 Ostatní, Press -


Čas letních dovolených, prázdnin a výletů je asi pro většinu lidí tou nejoblíbenější částí roku. K horkým letním dnům patří už neodmyslitelně voda. Ta nás do svých spárů láká k ochlazování, koupání a nejrůznějším vodním aktivitám.
Ať už jste u bazénu, rybníka, jezera nebo moře, všude se ke slovu dostává móda. I těch pár kousků látky co na sebe v parných dnech potřebujete, si zaslouží pozornost.

DO VODY


dámské plavky: 1 840 Kč; pánské boardové plavky: 2 090 Kč
obojí Maloja – maloja.cz

NA VODU

Pokud se neradi jen tak válíte a chytáte bronz, můžete vyzkoušet třeba paddleboarding. Tento sport, při němž se na surfu pohybujete za pomoci pádla, je nejenom zábava do horkých letních dnů, ale také skvělý prostředek k tvarování postavy.
Novinkou letošní sezony jsou nafukovací paddleboardy, které jsou skvěle skladné a přenositelné, takže si je můžete přibalit kamkoli cestujete. K jízdě na paddleboardu navíc nepotřebujete žádné speciální podmínky, stačí vám i klidná voda na rybníku nebo na jezeře. S radostí se na něm svezou i vaše děti.
Máte-li chuť si paddleboarding vyzkoušet, obraťte se na paddleboardshop.cz kde si vybavení můžete vypůjčit, koupit nebo se třeba přihlásit do kurzu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
11/7/2013 Produktove tipy_Hura k vode – TZ DOC
11/7/2013 Produktove tipy_Hura k vode – fotky ZIP