Brit: Krmivo pro milovníky masa: Carnilove!

09/07/2013 Press, VAFO Brit -

Řada Carnilove se rozrůstá o nové masové variace. Na své si přijdou i kočky
Unikátní složení bez obilovin │ Vysoký obsah bílkovin │ Nezbytné přírodní antioxidanty

V reakci na velký zájem chovatelů výrobce českých krmiv Brit uvádí novinky v superprémiové řadě Carnilove pro psy a přidává jednu recepturu i pro kočky. Carnilove je unikátní krmivo obsahující velké procento masa a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů. Toto přirozené složení je zcela bez obilovin, Carnilove jednoduše splňuje přirozené nutriční požadavky psů a koček s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. K recepturám pro psy přibyly dvě kombinace Lamb & Wild Boar a North Sea Fish & Turkey. Kromě toho si nově na receptuře Carnilove pochutnají i kočky, pro které byla vyvinuta varianta Chicken & Salmon.

Filozofie krmiv Carnilove (carnos – maso, love – láska) je motivována návratem k přirozeným prazákladům výživy, při zachování moderních trendů v oblasti výživy. Know-how krmiv spočívá v paralele s původní přirozenou výživou šelem, zhruba 70 % živočišného a 30 % rostlinnému původu. Obsah vysoce stravitelných proteinů a dalších důležitých živin přispívá k vitální kondici vaší šelmy.

Kromě vysokého obsahu masa jsou v krmivech také přírodní antioxidanty (výtažek z brusinek, granátového jablka a hroznového vína), které posilují imunitní systém. Receptury Carnilove pro psy jsou navíc k dispozici i ve „one protein“ složení (použití pouze jednoho zdroje živočišných bílkovin), pro případ potravních intolerancí.

Krmiva Carnilove jsou vhodná pro všechny psy a kočky, kteří velmi dobře využívají energii z živočišných zdrojů. U psů jde například o plemena typická pro sportovní využití, lovci či pracovní a záchranářští psi. Potrava, pocházející primárně z živočišných zdrojů, svědčí i plemenům s robustní stavbou těla (jako molosi a bullové), pro něž je nezbytný i obsah chondroprotektiv pro podporu zdraví kloubů a kloubních chrupavek.

Optimální poměr živočišných komponent, ovoce a zeleniny 70:30, chuťová atraktivita a ideální obsah účinných aditiv (jakými jsou vitamíny, mikroprvky či antioxidanty) vytvářejí z krmiv Carnilove přirozenou výživu s nejmodernějšími poznatky o živinových požadavcích psů a koček. Krmiva Carnilove jsou zároveň bezpečnou alternativou k metodě krmení BARF. Jejich výhodou oproti klasickému BARFu je stabilní přísun prospěšných živin. To je důležité zejména pro začínající a časově vytížené chovatele. Zároveň krmiva Carnilove zajistí psovi stabilní a dostatečný příjem účinných látek, které klasický BARF neobsahuje (mikroprvky, antioxidanty atd.).


Carnilove Lamb & Wild Boar
Receptura obsahující 65 % ingrediencí z jehněčího masa, masa divočáka, drůbeže a ryb. Kombinace proteinů z masa divočák a životu prospěšných látek splňuje vysoké energetické nároky psa.
Cena: 249 Kč (balení 1,5 kg)


Carnilove North Sea Fish & Turkey
Receptura obsahující 65 % ingrediencí z ryb ze Severního moře a drůbeže. Kombinace přírodních antioxidantů a omega mastných kyselin zlepšuje funkci srdce.
Cena: 244 Kč (balení 1,5 kg)


Carnilove Cat Chicken & Salmon
Receptura obsahující 70 % ingrediencí z kuřete a lososa. Snížení pH pomáhá omezovat tvorbu močových kamenů.
Cena: 298 Kč (balení 1,5 kg)


Carnilove High in Chicken
Receptura obsahujíce 70 % ingredientcí z kuřete. Kombinace vysoce stravitelných proteinů a životu prospěšných výživných látek přispívá k dobré kondici psa.
Cena: 239 Kč (balení 1,5 kg)


Carnilove Salmon & White Fish
Receptura obsahuje 65 % ingrediencí z lososa a bílých ryb. Kombinace rybích olejů doplňuje obsah nenasycených kyselin DHA a EPA a posiluje funkce nervové soustavy.
Cena: 255 Kč (balení 1,5 kg)

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
9/7/2013 Carnilove – TZ DOC
9/7/2013 Carnilove dog – fotky ZIP
9/7/2013 Carnilove Cat – fotky ZIP