Monster Energy: Masters of Dirt Nomansland od Monster Energy bude poprvé v Česku

24/05/2013 MONSTER, Press -

V zemi nikoho mezi rakouským Klainhaugsdorfem a českým Znojmem bude 31. května 2013 probíhat jedna z nejlepších a nedivočejších freestyle motokrosových show na světě. Masters of Dirt „Nomansland“ od Monster Energy přichází do Excalibur City, aby ZDARMA uchvátili české fanoušky nespoutanou dávkou žhavého freestyle motocrossu, BMX, pyrotechniky, krásných děvčat a párty. Akce očekává až na deset tisíc návštěvníků. Jako host se zúčastní FMX jezdec Petr Kuchař, dále se představí Matěj Česák (FMX), Patrick Guimez (BMX), Ondřej Slez (BMX) a Martin Semerád (rally). Samozřejmě nebudou chybět Monster Girls a Monster DJ Lucky Boy.

Masters of Dirt (dále M.O.D.) „Nomansland“ se u nás odehraje pouze týden před zahájením rakouské tour, která se bude konat v St. Pöltenu, Grazu a Linci. M.O.D přináší nejen nejlepší světové FMX jezdce, kteří předvedou ty nejnovější a nejnebezpečnější triky. Připravena je i show na BMX, MTB, sněžných skútrech. Ačkoli jsou všechny zmíněné rakouské zastávky s placeným vstupným, čeští fanoušci mohou zhlédnout unikátní show na parkovišti největšího evropského bezcelního nákupního centra Excalibur City zcela ZDARMA. Zakladatel Masters of Dirt Georg Fechter byl doslova nadšený z možnosti uspořádat akci v Excalibur City, tu mu nabídl právě vlastník tohoto areálu Roger Seunig, a dodává: „Jestli bude tato akce úspěšná, mohl by to být začátek festivalové éry M.O.D! Naše akce, to nejsou jen triky, je to velkoformátová show pro celou rodinu, která přesně odráží divoký životní styl 21. století.“

Show bez limitů, hořící lebka zajíce a pyrotechnika

Pro české fanoušky, kteří na show Masters of Dirt čekali roky, je připravena speciální nabídka v podobě vstupného a kempování ZDARMA. Dočkají se unikátní hodinové show plné divokých skoků a triků na motorkách, BMX kolech, horských kolech a sněžných skútrech. Součástí jsou i bohaté pyrotechnické efekty a nebudou chybět ani sexy Fuel Girls z Velké Británie. Následně proběhne párty „bez pravidel“, kde se bude více než 12 hodin pařit pod rytmem osmi špičkových DJs z Rakouska a České republiky. Návštěvníky uchvátí i obrovská osvětlená lebka zajíce Masters of Dirt vyrobená ze dřeva, která bude umístěna ve středu jednoho z velkých polí o ploše 6 000 čtverečních metrů obklopujících „taneční parket”!

Terénní závod MX v „cool“ hadrech

Protože bude mít Masters of Dirt „Nomansland“ k dispozici spoustu hektarů polí, bude uspořádán terénní motocrossový závod pouze pro originálně oblečené lidi. Počet účastníků je omezen na 50 osob, on-line registrace bude zahájena 3 týdny před závodem. Jedná se o závod se zcela neomezenými kategoriemi, takže se ho může zúčastnit vše, co má dvě kola; od běžných crossových motorek, přes mopedy až po skládačky. Vítěz získá 4 V.I.P lístky na Masters of Dirt v Grazu, propagační předměty M.O.D a několik balení Monster Energy.

Blátivá stezka a další soutěže

Bláto bude velkým kamarádem hlavně těch, kteří se zúčastní soutěže o nejrychleji proběhnutou trasu v zemi vyhloubené a vodou naplněné stezce. Vítěz se může těšit na úžasné ceny. Bude-li počasí dostatečně teplé, nemůže chybět soutěž miss mokré tričko.

Foto ke stažení: https://monsterenergy.box.com/mastersofdirt2013.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
23/5/2013 Masters of Dirt – TZ DOC