ONDRÁŠOVKA: Jarní novinky Ondrášovky!

19/06/2013 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Protože nás čeká nejnáročnější období pitného režimu, letní sezóna, přichází Ondrášovka hned s dvěma novinkami. První z nich, Ondrášovka Tonic Water, neobsahuje v hořko-sladkém nápoji tradiční chinin, proto je vhodný i pro děti a nastávající maminky. Druhá novinka, Ondrášovka Sportovní s praktickým uzávěrem, je připravená na každou sportovní aktivitu. Zkrátka Ondrášovka se už těší na léto!

Ondrášovka Tonic Water
Nová Ondrášovka Tonic Water představuje spojení tradiční hořké chuti tonicu a zdravého obsahu bez chininu, díky čemuž je vhodná i pro děti a těhotné ženy. Libor Duba, generální ředitel společnosti ONDRÁŠOVKA, říká: „Ondrášovka Tonic Water je další novinkou v linii minerálních vod pro moderní životní styl. Je lahodná pro každodenní pitný režim celé rodiny, nebo k přípravě míchaných drinků při příjemném posezení s přáteli.“

Vyzkoušejte namíchat svůj nealkoholický drink s Ondrášovkou:
Ovocná Ondrášovka bomba
7cl Brusinkový džus
7cl Jablečný džus
Dolít Ondrášovka Water Tonicem

Nebo vyzkoušejte klasické alkoholové kombinace: Bavorák (Fernet + Water Tonic), Beton (Becherovka + Water Tonic), Gin Fizz (kde se sodovka nahradí Water Tonicem) nebo Campari + Water Tonic. Tipy na originální alkoholické i nealkoholické drinky s minerálkou Ondrášovka najdete tady.

Ondrášovka Sportovní
Ondrášovka vstupuje do nové sezony ve znamenité sportovní kondici. Stejně osvěžující, přírodní minerální voda, která patří mezi minerálky s nízkým obsahem sodíku v jemně perlivé nebo neperlivé variantě, avšak nově s praktickým uzávěrem. Taková je nová Ondrášovka Sportovní, parťák pro zdravý pitný režim do nepohody.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
19/6/2013 Jarní novinky Ondrášovy – TZ DOC
19/6/2013 Jarní novinky Ondrášovky – fotky ZIP