ONDRÁŠOVKA: Minerální voda Ondrášovka se záštitou Lucie Bílé a PR od společnosti maXmedia

05/03/2012 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Posílit brand Ondrášovka a povědomí o správném pitném režimu všeobecně – s takovým předsevzetím zahájil nový rok přední český výrobce minerálních vod, akciová společnost ONDRÁŠOVKA. Tváří nového projektu se stane zpěvačka Lucie Bílá, služby Public Relations bude na základě výsledku vypsaného tendru zajišťovat agentura maXmedia.

„Cílem kampaně je zvýšit povědomí o Ondrášovce, která se čím dál tím častěji objevuje v regálech obchodů. Ondrášovka splňuje nejpřísnější hygienické limity, díky svému složení je vhodná pro každodenní užití a nabízí perfektní poměr cena/kvalita. Rádi bychom prostřednictvím kampaně ukázali, že za cenu běžné stolní vody je možné pít minerálku bohatou na zdraví prospěšné látky,“ vysvětluje Libor Duba, generální ředitel společnosti ONDRÁŠOVKA.

„Samozřejmě bude část kampaně stát na osobě Lucie Bílé, která má vzhledem ke svému časovému vypětí k podpoře zdravého organismu hodně co říct,“ upřesňuje Kryštof Šabacký, managing director PR agentury maXmedia s tím, že dalším tematickým pilířem bude dnešní, poněkud uspěchaný životní styl.

ONDRÁŠOVKA a.s. dlouhodobě podporuje sportovce, vhodný pitný režim ale není důležitý jen pro jedince v extrémní fyzické námaze. Proto se v rámci nové kampaně spojila s Lucií Bílou, která patří k nejvytíženějším českým umělcům. Úspěch projektu má posílit PR agentura maXmedia, od které si ONDRÁŠOVKA slibuje kreativní přístup po vzoru nejmodernějších trendů. „Úkolem agentury bude nejen popularizovat brand prostřednictvím médií, ale i komunikace na sociálních sítích, kde cítíme velký potenciál k oslovování zákazníků,“ doplňuje Libor Duba.

ONDRÁŠOVKA a.s. | www.ondrasovka.cz
Akciová společnost ONDRÁŠOVKA je výrobcem minerální vody Ondrášovka a léčivě minerální vody Šaratica s výrobním závodem v Ondrášově, kde má stáčení pramenu tradici zhruba od roku 1260. Kolem Ondrášova se v průběhu staletí vytvořila lázeňská a distribuční síť, na které od roku 2002 navázala ONDRÁŠOVKA, a.s., držitel certifikací ČSN EN ISO 9001 a IFS. Ondrášovka je v distribuci všech velkých řetězců v České republice a prostřednictvím dceřiné společnosti Ondrášovka Slovakia s.r.o. i na Slovensku. ONDRÁŠOVKA je partnerem pitného režimu fotbalové reprezentace, spolupracuje i s fotbalovými kluby. Podporuje i další sportovce, např. naší nejlepší dálkovou plavkyni v juniorské kategorii Lenkou Štěrbovou.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/3/2012 Ondrášovka – TZ DOC
5/4/2011 Ondrášovka – fotky ZIP

Vstup do diskuze