ONDRÁŠOVKA: Zimní novinky Ondrášovky s chutí Vánoc

31/10/2012 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Výrobce minerálních vod Ondrášovka přichází se speciální limitovanou vánoční edicí nových příchutí. V době předvánočního shonu tak můžete doplňovat potřebné minerály s jemnou čokoládovou višní či kouzelnou příchutí pomeranče a skořice.

Nové sváteční příchutě Ondrášovka Višeň a čokoláda i Ondrášovka Pomeranč a skořice jsou zrozené k vychutnání předvánoční atmosféry. Jejich hlavní heslo zní: stejně zdravé, jemně mineralizované složení, nová chuť s vůní vánoční rodinné pohody. Generální ředitel Ondrášovky, Libor Duba, říká: „Příjemné zážitky se pojí s místy, lidmi, vůněmi i chutěmi. Chuť Vánoc si nyní můžete dopřát s minerálkami Ondrášovka.“

Vánoce jsou oblíbeným obdobím také zpěvačky Lucie Bílé, milovnice minerálních vod Ondrášovka. Lucie si díky nim může ve svém nabitém programu udělat čas na rodinu. Po další sérii koncertů Bílé Vánoce Lucie Bílé si odpočinek se svými blízkými určitě zaslouží.

Ondrášovka je tradiční středně mineralizovanou vodou vhodnou pro každodenní pitný režim celé rodiny s dětmi od tří let. Mimo příjemné chuti je zdrojem důležitých prvků vápníku, draslíků a magnezia. Cena 13 Kč.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/4/2011 Vánoční Ondrášovka – TZ DOC
5/4/2011 Vánoční Ondrášovka – fotky ZIP

Vstup do diskuze