Port 62: Restaurace Port 62 připravuje Molekulární večer

27/10/2010 Freestyle Park Modřany / Port 62, Press -

Rádi bychom pozvali všechny milovníky vynikající a extravagantní gastronomie na
Special Molecular Night do restaurace Port 62. Akce, při které Vaše smysly ovládne molekulární kuchyně, se koná 25. listopadu od 18 hodin.

Ne všem samotný název něco říká, ale pokud toužíte zažít něco nového, neotřelého, kreativního až šokujícího, tak si tento večer nenechte ujít.
Jedná se o kulinářský směr, díky němuž se restaurace umisťují na prvních místech světového žebříčku. Dobře známé pokrmy získávají zcela nová skupenství, na která nejsou chuťové buňky zvyklé. V neobyčejném vícechodovém menu známé chutě jistě poznáte, ale až teď je začnete vnímat jinak.

Večer plný zábavy a skvělého jídla Vás přijde na 1 500 Kč za osobu, součástí vstupného je i molekulární welcome nápoj a překvapení. Menu servíruje regionální tým Praha AKC ČR a šéfkuchař restaurace Port 62 Radek Roubíček. Rezervace pro tento večer nutná. Místa můžete rezervovat na tel. 240 200 244.
Více o této akci včetně menu najdete na http://www.port62.cz/specialni-gastronomicky-vecer-special-molecular-night-n71.

Podzimní novinky z restaurace Port 62
Mimo molekulárního večera pro Vás restaurace Port 62 přichystala na podzimní období řadu novinek.

Ochutnejte regionální kuchyně
Jednou z nich je i speciální nabídka z regionální kuchyně. Každý týden Vám k běžnému polednímu menu nabídneme dvě regionální jídla. V týdnu od 18. 10. do 24. 10. se budeme inspirovat Střední Moravou s kulajdou a bramborovými škvarkovými knedlíky, další týden od 25. 10. do 31. 10. bude hrát hlavní roli jihočeská kuchyně v čele s Pucíkovou polévkou a kaprem podle Petra Voka. Týdny regionální kuchyně zakončí podzimní Český Ráj s polévkou Couračkou a chlupatými knedlíky se škvarky a červeným zelím. Tak přijďte vyzkoušet originální regionální kuchyni do Port 62.

Oslavte Halloween v Port 62
Halloweenská párty se spoustou zábavy, pěkných kostýmů, her a soutěží na Vás čeká v neděli 31. října od 16 do 19 hodin. Pro děti je připravena čarodějnická cesta, soutěž o nejlepší kostým, vyčarování hosta a diskotékový rej. Vstupné mají děti za 100 Kč, jejich doprovod zdarma.
Pokud se budete chtít akce zúčastnit, prosím kontaktujte nás (z důvodů přizpůsobení programu pro děti různého věku) na email katka@dancemodels.cz nebo tel.: 777 066 570.

Nedělní brunch s dětmi
Od 31. října se Vám v restauraci Port 62 opět hlásí pravidelný nedělní zážitek v podobě brunche. Nejprve přivítáme podzim neomezeným množstvím pokrmů české a mezinárodní kuchyně z naší bufetové nabídky, poté jej doplníme o zimní specialitky. Pro malé strávníky servírujeme dětské menu.
Můžete se těšit na pokrmy české a mezinárodní kuchyně, např. na pečenou kachnu na medu a zázvoru, hovězí medailonky s hříbkovou nebo liškovou omáčkou, kaštanovou nádivku, grilované ryby, zvěřinu s šípkovou omáčkou, thajské nudličky na kokosovém mléce nebo povidlové vdolečky se zakysanou smetanou. S vánočním časem nám přibudou pokrmy jako vánoční kuba, kuřecí paličky pečené v sušeném ovoci, vepřová šunka pečená v chlebovém těstě, domácí mandlová vánočka a samozřejmě pro zahřátí výborný punč a vánoční cukroví.
Nedělní brunch startuje v 11:00 (konec cca v 15 hod.). Cena brunche je 490 Kč na osobu, děti do 11 let zdarma. Sledujte aktuální informace a každou neděli od 31. října se na Vás budeme těšit v restauraci Port 62.

Podrobnější informace o restauraci najdete na www.port62.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
26/10/2010 Port 62_Molekularni vecer – TZ DOC
26/10/2010 Port 62_Pozvanky a novinky – fotky ZIP

Vstup do diskuze