SPORT KONCEPT: Značka SALTO přichází na český trh

27/10/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Salto je německý výrobce pracích, impregnačních a čisticích prostředků. Distributorem se stala společnost SPORT KONCEPT, která má ve svém portfoliu již řadu známých sportovních značek.

Praha 26. říjen – „Každý materiál potřebuje správnou péči“, s tímto heslem přichází SALTO na český trh a také s produktovou řadou pracích, impregnačních a čisticích prostředků pro všechny druhy outdoorového vybavení. Salto je značka vyvinutá na základě nových znalostí, osvědčených technologií a zkušeností chemického průmyslu v oboru péče o sportovní materiály. To zaručuje zachování prodyšnosti, voděodolnosti, termoizolačních vlastností, vysoké účinnosti a dlouhého působení, prostě toho, co Vaše obuv i oblečení potřebují v přírodě, na horách a vůbec v extrémních podmínkách.

Salto nabízí přípravky ve třech kategoriích. Produktová řada WASH nabízí prací prostředky se silou nano technologií, řada PROOF impregnace pro každý materiál a řada FRESH bojuje proti zápachu.

Produkty Salto WASH jsou funkční prací prostředky technologií Hygiene Effect pro efektivní hygienické praní při nízkých teplotách i ručním praní. Jsou vhodné pro všechny druhy funkčních tkanin jako soft shell, fleece, oděvů a obuvi z elastických materiálů jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite. Také pro praní merino vlny, vlny, hedvábí, peří a prachového peří.

Salto PROOF jsou High-Tech-Nano intenzivní impregnace s technologií Lotus-Hybrid-Matrix odpuzující vodu a nečistotu určené pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, také pro všechny druhy kůže a kombinace kůže/tkanina při zachování úplné prodyšnosti.

Produkt Salto FRESH je osvěžující koncentrovaný hygienický sprej pro obuv, přilby a batohy všeho druhu. „Příjemné“ a „nepříjemné“ pachy jsou chemicky zcela odlišné. Pohlcovač zápachu Salto FRESH tyto pachy zcela rozlišuje a neutralizuje aktivně pachy „nepříjemné“ – zůstává čerstvá citrónová vůně.

Značka Salto se může pyšnit využíváním NANO TECHNOLOGIÍ, které zajišťují nejvyšší hydrofobnost (odpudivost vody) a odpuzují špínu a nečistoty. Se spojením s technologií LOTUS-HYBRID-MATRIX věrně napodobuje přírodní principy, tzn. maximálně odpuzuje vodu a ochrání tkaninu proti nečistotám a špíně. Technologie HYGIENE EFFECT umožňuje efektivní a hygienické praní nejrůznějších materiálů s membránou, izolačními vrstvami a bavlny při nízkých teplotách a dokonce i při ručním praní. Zabraňuje také tvorbě zbylých nepříjemných zápachů. Díky přípravku ACTIVE DRY přijme tkanina vodu lépe a výsledek praní stejně jako prodyšnost se zlepšuje, funkční prádlo transportuje lépe vlhkost a tělo zůstává déle suché.

Další informace můžete získat na http://sportkoncept.cz/salto.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
26/10/2010 Salto prichazi na cesky trh – TZ DOC
26/10/2010 Salto produkty – fotky ZIP

Vstup do diskuze