SPORT KONCEPT: Novinky LEKI 2010/2011

20/10/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Přinášíme Vám novinky ze zimní kolekce holí Leki. Leki nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost. Kolekce Vás zaujme svým novým designem například u holí Element-poles, které září neonovými barvami a hlavně si můžete postavit hůl zcela podle svých představ. Na značku LEKI spoléhá většina světových jmen sjezdového lyžování jako např. Bode Miller, Didier Cuche, Benjamin Reich, Didier DeFago, Lindsey Vonn, Marlies Schild, Maria Reisch a mnoho dalších. Tento fakt dokládá, že LEKI sportovci získali na ZOH ve Vancouveru 2010 27 medailí.

LEKI je také jediný výrobce holí, který nabízí tzv. bezpečnostní vázání – Trigger S systém – „Trigger S“ je bezpečnostní systém a zároveň jednoduchá a rychlá manipulace s holemi. Dokonalost pro lyžování se zvyšuje v kombinaci s rukavicí Trigger S. Poutko se automaticky uvolní při odpovídajícím tahu nahoru např. při pádu. Dochází k dokonalému přenosu síly díky přímému kontaktu s madlem a širokému vedení poutka v rukavici.

Mezi největší zajímavosti letošní kolekce patří:

Pimp your pole – Pro všechny milovníky nových směrů lyžování jako je řádění v parku a na skocích (freeski) anebo radikální ježdění mimo sjezdovku (freeride) jsou tu lyžařské hole, na které dlouho čekali. Radikální, progresivní design, neonové barvy, bláznivé potisky a různobarevné košíčky.

Rodeo Vario – Rodeo Vario je perfektní přechod z freestyle na freeride. Můžete si vybrat z velké škály neonových barev, které jsou pro tento typ holí specifické. Hůl si můžete snadno nastavit v rozmezí od 90 do 130 cm. K úplné dokonalosti hole podle stylu ježdění si také můžete vybrat i designově vhodný talířek, který Vám bude ladit s celým profilem hole.

Carbon race Vario – Klasické běžecké lyžování, bruslení – každá technika vyžaduje individuální délku hole. Pro ty, kteří si nechtějí zakoupit dva různé typy holí, je tu možnost nastavitelnost délky hole podle vašich požadavků. Kromě toho„ Vario“ může růst s Vašimi dětmi. Tyto hole Vás překvapí svou lehkostí a nekompromisní spolehlivostí.

Více informací a fotografie holí naleznete v přiloženém souboru nebo na www.leki.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
20/10/2010 Novinky LEKI 10/11 – TZ DOC
20/10/2010 Novinky LEKI 10/11 – fotky ZIP

Vstup do diskuze