Martin Koreň: Jak vypadá magnetická síla SNICKERSky?

19/10/2010 Martin Koreň, Press -

Podívejte se na šílené video, které vám ukáže, co se stane, když se spojí magnetické síly a motocrossový závodník Martin Koreň.

Freestyle motocross není procházka růžovým sadem a za úspěchy jsou léta práce, odříkání, ale hlavně i zranění. O tom by mohl vyprávět své FMX závodník a člen týmu Nutcase Martin Koreň.

Jak zjistíte na videu, má sešroubované kde co. A protože je Martin tak trochu adrenalinový blázen, který se nebojí ničeho, chtěl vyzkoušet, zda i jeho kovové destičky a šroubky přispějí k tomu, aby se na svět podíval z ptačí perspektivy pomocí magnetu, který normálně slouží k přemisťování aut na vrakovišti. Podívejte se sami, jak to dopadlo: http://www.youtube.com/watch?v=bEHKHS-4pN8

A co jinak Martin provádí, když zrovna nepokouší přemoct sílu gravitace?
I když začíná přituhovat a zima je pomalu za rohem, neznamená to, že by moje sezóna měla být u konce. Ba naopak. Skoro každý víkend jsem na jiném konci světa. Minulý víkend jsme byli v sobotu ve Walesu a přes večer se přemístili zpět do Belgie na největší závody v Supermoto v Mettet.

Stíháš mimo to i tréninky?
V týdnu se snažím trénovat, jak to jen jde, abych byl ve formě na Gladiator Games, které se uskuteční opět v Praze 27. listopadu v O2 aréně.

Ještě něco tě čeká v této sezoně?
Kromě zmíněných akcí mě do konce roku ještě čeká Mistrovství Evropy v Mannheimu a FMX Games v Liberci.

Co ti udělalo v poslední době radost?
Před chvílí jsem dostal divokou kartu na Mistrovství světa FIM IFMXF do Rigy, tak mám obrovskou radost. Chtěl bych se pomalu ale jistě do seriálu vrátit, ale všechno chce čas a malé kroky zatím stačí. Pak jsem rád, že jsme rozjeli spolupráci s maXmedia PR, že konečně budete pravidelně informováni o tom, co dělám, kde jsem ve světě, moje výsledky a především zážitky, kterých mám vždycky dost.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
19/10/2010 Martin Koreň – News 1 DOC

Vstup do diskuze