SPORT KONCEPT: Americký lyžař Bode Miller prodloužil smlouvu s LEKI na olympiádu v Soči 2014

13/10/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Bode Miller je famózní a nepřehlédnutelný americký lyžař, který se umisťuje na nejvyšších stupních již od roku 2001. Nyní tento skvělý lyžař prodloužil smlouvu se společností LEKI, která ho zásobuje holemi, rukavicemi a chrániči.

Praha 13. Října – Pětinásobný olympijský medailista a dvojnásobný mistr světa Bode Miller prodloužil sponzorskou smlouvu se společností LEKI na další zimní olympiádu v Soči v roce 2014. LEKI sponzorovalo tohoto fenomenálního lyžaře Bode Millera poslední čtyři roky a je také oficiálním dodavatelem amerického lyžařského týmu.

Po čtyři roky bude Bode Miller trénovat a závodit pouze s holemi LEKI. Bode konkrétně závodí s holemi, které mají revoluční LEKI Trigger S systémem – první bezpečnostní „vázání“ pro lyžařskou hůl. Trigger S je integrovaný bezpečnostní systém pro rychlé uvolnění. Poutko se automaticky uvolní při odpovídajícím tahu nahoru. Dochází k dokonalému přenosu síly díky přímému kontaktu s madlem a širokému vedení poutka v rukavici.

Doposud známé revoluční poutko Trigger Loop se stalo nepostradatelnou součástí rukavice. Konstrukce poutka v rukavici zajišťuje ideální rozdělení síly na celou její plochu a tím podporuje její stabilní plochu na ruce.

„Toto partnerství mezi LEKI a Bode Millerem stále pokračuje a jsme velice hrdí, že spolupracujeme s takovou sportovní ikonu jako je on,“ řekl Greg Wozer, viceprezident LEKI USA.

Další informace o značce LEKI můžete získat na: http://sportkoncept.cz/LEKI

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
13/10/2010 SportKoncept_Bode Miller – TZ DOC

Vstup do diskuze