RAVEN: Minimalistické termo nádobí značky Rockland udrží jídlo a pití teplé i během cest

15/05/2019 Press, Raven -

V zimě i v létě, na horské stezce nebo ve městě – produkty značky Rockland vás zahřejí či zchladí kdykoliv to bude třeba. V nabídce najdete řadu termosek, termohrnků i nádob na jídlo, které jsou vyrobeny z nerezové oceli tak, aby svůj obsah udržely konstantně teplý či vychlazený po co nejdelší dobu. Výrobky neobsahují neobsahuje škodlivé BPA ani PVC.

IMG_20181101_101339067_HDR

Termální hrnek Star 0,4 l uhasí žízeň, ať už je teplota za okny jakákoliv. Aby udržel nápoj teplý či studený, zkrátka přesně takový, jaký jej máte rádi, využívá vakuovou strukturu s dvojitými stěnami z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky speciální dutině se navíc přizpůsobí tvaru úst. Alternativou k hrnku Star je poté hrnek Luna 0,4 l, který vyniká obdobnými vlastnostmi a můžete jej otevřít a zavřít pouze jednou rukou.
Thermal Mug Star 0,4 l, 459 Kč
star1

Univerzální vakuová lahev Space 1,2 l je ideálním společníkem pro všechny typy výletů – ať už se chystáte s rodinou na piknik, pláž nebo kempovat, díky této lahvi budete mít teplé občerstvení všude po ruce. Díky širokému hrdlu ji můžete naplnit jídlem i nápoji, víko poslouží jako praktická mistička. Šikovná skládací rukojeť zajistí, že vám lahev padne do ruky jako ulitá.
Food Canister Space 1,2 l, 779 Kč
space_1

Spolehlivým pomocníkem, který udrží vaše jídlo teplé i na cestách, nádoba na jídlo Comet. K dispozici je ve třech různých variantách – 1 l, 0,75 l či 0,5 l – a vy tak můžete jednoduše sáhnout po té, která nejlépe zasytí vás i vaše blízké. Víčko můžete opět využít jako misku.
Comet Vacuum Food Canister 1 l, 649 Kč
termos-obiadowy-comet-1l---01

S termoskami Astro a Galaxy se nemusíte bát, že váš nápoj během chvíle vychladne nebo zteplá. Díky konstrukcím z kvalitní nerezové oceli vás zchladí i zahřejí vždy, když to bude třeba. Obě jsou dostupné v několika různých velikostech.
Astro Vacuum Flask 1 l, 599 Kč
1.0_1

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
15/5/2019 Rockland – TZ DOC
15/5/2019 Rockland – image fotky ZIP
15/5/2019 Rockland – produktové fotky ZIP