SKYR: Nová letní edice SKYR potěší milovníky tropického ovoce

27/05/2019 Bohušovická mlékárna, Press -

Bohušovická mlékárna přináší limitovanou letní edici zakysaného mléčného výrobku islandského typu SKYR. Kromě sedmi stálých příchutí si tak zákazníci mohou nově pochutnat také na variantách ananas-kokos a mango-maracuja. Stejně jako celá řada SKYR vynikají i dvě letní příchutě nejen skvělou chutí, ale také minimem tuku (od 0,1 do 1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 9,7 g).

Skyr (88 of 275)

Léto přichází a spolu s ním také limitovaná edice SKYR. Horké dny si tak můžete zpestřit osvěžujícími příchutěmi s nádechem tropů – mangem-maracujou a ananasem-kokosem. Mléčné výrobky SKYR ocení každý, kdo rád mlsá zdravě a bez výčitek. Skvěle slouží jako bílkovinami nabitá snídaně, odpolední svačinka či dezert.

Bohušovický SKYR si zákazníci oblíbili především pro jeho nutriční hodnoty s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin. A nechybí ani vitamín D důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. Díky jedinečné receptuře je SKYR vhodný i pro děti, sportovce, seniory, těhotné a kojící ženy – zkrátka pro všechny, kteří se rádi stravují zdravě a chutně.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Cena: 19,90 Kč.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/5/2019 SKYR – TZ DOC
27/5/2019 SKYR – fotky ZIP