RAVEN: Nohy jako v bavlnce s novou kolekcí Kamik zima 2019

30/09/2019 Press, Raven -

Před více jak 100 lety se v Kanadě zrodila značka Kamik, která klade důraz na kvalitu, pohodlí, odolnost, funkčnost a design. Mezi její priority patří i ohled na životní prostředí. Nová kolekce pro sezonu podzim/zima 2019 prošla nejnáročnějším testem v drsných klimatických podmínkách. Odolná a pohodlná obuv vám zajistí maximální komfort a udrží vaše nohy v suchu, ať si přírodní živly připraví cokoli.

Dámská kolekce

S dámskou kolekcí se nemusíte bát vyrazit do hlubokého sněhu, mrazu či deště. Tepelná izolace a dokonalá voděodolnost se postarají o maximální komfort. 

SIENNA 2

Stylové dámské boty pro zimní a podzimní období vám dodají sebejistý krok na jakémkoli povrchu. Tyto univerzální boty udržují nohy v teple a suchu. Maximální pohodlí zajišťuje odvod vlhkosti z fleece a tvarovaná stélka s antibakteriální úpravou. Teplotní komfort až do -20 °C.

Cena Arno.cz: 3.399,- Kč

ROGUE HIKER

Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny na mrazivé počasí s
teplotním komfortem až do -10 °C. Dámské stylové boty jsou odolné proti
povětrnostním vlivům, mají vodotěsnou konstrukci a jejich nepromokavé vnitřní
zipy usnadňují zapínání. Maximální pohodlí zajišťují odnímatelné fleecové
vložky.

Cena Arno.cz: 3.199,- Kč

ABIGAIL

Pokud toužíte v podzimních a zimních plískanicích po
suchých a šťastných nohách, tak vklouzněte do dámských stylových bot Abigail.
Tyto boty mají lehké dno, ale jsou zároveň silné, takže mokro, sníh a ani bahno
nemají šanci. S ohledem na přírodu jsou boty 100% recyklovatelné. Všechny
materiály a švy jsou speciálně ošetřeny tak, aby byla obuv naprosto
nepromokavá.

Cena Arno.cz: 2.599,- Kč

JULIET

Styl a odolnost, to jsou synonyma pro zimní boty Juliet. Jsou vyrobeny z ekologicky šetrné kůže, bez použití tvrdých chemikálií. Dopřejte nohám oddech a nechte se hýčkat v teple a suchu, díky zapečetěné nepromokavé konstrukci, a to až do -10 °C. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny.

Cena Arno.cz: 3.699,- Kč

SNOWPEARL

Užijte si zasněžené stezky, kopce či bláznivé sáňkování s nohama v teple a suchu. Tyto boty zaručí maximální komfort při chůzi, běhu i při posezení u ohně. Odnímatelná vložka je ošetřena proti zápachu, takže udržuje tyto krásky
pocitově jako nové. V mrazivém počasí zajišťují až 1,5krát více tepla
a poskytují teplotní komfort až do -40°C. Všechny materiály a švy jsou
speciálně ošetřeny, takže do bot nevnikne ani kapka. Jsou vyrobeny bez
materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech.

Cena: 2.899,- Kč

SNOVALLEY 2 bestseller

Zimní kotníková vycházková obuv s tepelnou izolací s utahováním pomocí šněrovadel obstojí ve všech zkouškách. Boty jsou vyrobeny z textilního voděodolného materiálu v kombinaci s nubukovou kůží a syntetickým materiálem na podešvi. Konstrukce se zapečenými švy a vyztužený jazyk se postarají o dokonalou voděodolnost. Chlupatá podšívka odvádějící vlhkost poskytuje teplotní komfort až do -40 °C. V mrazivém počasí zajišťuje speciální izolace až 1,5krát více tepla a skvělá přilnavost zaručí bezpečnou chůzi i na zmrzlém povrchu.

Cena Arno.cz: 2.999,- Kč

MOMENTUM 2

Při drsném zimním počasí můžete bezmezně důvěřovat teplým zimním botám MOMENTUM 2, které mají nepropustnou horní a utěsněnou konstrukci. Izolační a nastavitelná pryžová látka umožňuje rychlé a teplé přizpůsobení. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny kvůli zablokování  vlhkosti, udržují nohy suché celý den. Boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech. V mrazivém počasí zajišťují až 1,5krát více tepla a poskytují teplotní komfort až do -40 °C.

Cena Arno.cz: 2.499,- Kč

MOMENTUM LO

V mokrých i mrazivých dnech se můžete spolehnout na nižší dámskou obuv s nepropustnou konstrukcí. Vychutnejte si pohodlí polštářové odnímatelné vložky. Tato obuv vás udrží v teple a na nohou, ať sáňkujete nebo se procházíte. Vodotěsné a hermeticky uzavřené boty vás díky speciální izolaci nenechají ve štychu. Boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech. V mrazivém počasí zajišťují až 1,5krát více tepla a poskytují teplotní komfort až do -40 °C.

Cena Arno.cz: 2.399,- Kč

BAILEE 2

Tyto módní zimní boty pro ženy jsou navrženy tak, aby udržely vlhkost, a to díky nepropustné membráně DriDefense. Sněhové boty chrání nohy celou sezónu, jsou pohodlné, teplé a nemohou vás zklamat, ať s nimi budete chtít chodit do práce nebo se koulovat s dětmi. Buďte vidět a zároveň udržujte své nohy v teple a v absolutním komfortu. Boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech. Obuv poskytuje teplotní komfort až do -30 °C.

Cena Arno.cz: 2.499,- Kč

Pánská kolekce

Muž se může cítit maximálně pohodlně, a přitom neztratit nic ze své mužnosti. Pánská kolekce zajistí spolehlivou ochranu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zimní obuv Kamik se postará o tepelnou izolaci a dokonalou voděodolnost při aktivním pohybu v přírodě i ve městě.

VELOX

S designem inspirovaným turisty se univerzální pánské zimní boty chlubí vodotěsnou konstrukcí, která chrání proti vlhkosti. Jsou vyrobené z nepromokavé kůže a plátna, aby byly nohy suché. Lehké podešve s technologií GripHe poskytují vynikající trakci. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a udržovaly vaše nohy naprosto suché po celý den s teplotním komfortem až do -10 °C.

Cena Arno.cz: 3.199,- Kč

HUDSON 5

Nadčasový design spojený s dokonalou izolací dělá z bot Hudson 5 populární obuv nejen pro městský život. Zůstaňte v suchu díky koženým svrškům odolným proti vodě i povětrnostním vlivům. Samozřejmostí je nadstandardní trakce a maximální stabilita za všech podmínek. Tyto boty udržují
vaše nohy v suchu s tepelným komfortem do -20 °C, navíc jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu.

Cena Arno.cz: 3.399,- Kč

WILLIAM

Kamkoli vede cesta muže, tam patří i pár zimních bot WILLIAM. Tyto boty budou vypadat elegantně v zasněženém lese i při procházce ulicí zapadané listím. Dvouvrstvé systémy zachytí vlhkost a uzamknou tělesné teplo až do -40 °C. Jsou lehké a zároveň silné, navíc ze 100% recyklovaného materiálu.

Cena Arno.cz: 3.999,- Kč

YUKON 5

Všestranné třísezonní boty s nadčasovým designem osloví každého muže. Ať jdete po dešti na rychlou procházku nebo na oběd do centra města. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny pro zablokování vlhkosti a udržují nohy úplně suché celý den. Zajišťují tepelný komfort až do -20 °C a materiál je 100% recyklovaný.

Cena Arno.cz: 3.199,- Kč

LABRADOR

Pokud hledáte zimní boty, které jsou připraveny na drsné počasí, pořiďte si LABRADOR. Jsou navrženy tak, aby udržely chlad a vlhkost mimo nohy, dokonce i v -40 °C. Tyto zimní boty jsou vybaveny nepropustnou konstrukcí, takže můžete stát na sněhu klidně celý den. V mrazivé počasí
poskytuje izolace až 1,5krát více tepla.

Cena Arno.cz: 2.599,- Kč

NATION PLUS Bestseller

Drsné zimní boty pro opravdu drsné muže. Pokud hledáte zimní boty, které vám udrží nohy v suchu a teple i při sněhové bouři, tak jsou to právě tyto. V mrazivém počasí poskytuje izolace až 1,5krát více tepla. Vodotěsné a hermeticky uzavřené boty jsou vyrobeny k utěsnění proti sněhu i vodě. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny pro zablokování vlhkosti a udržují nohy úplně suché celý den až do -40 °C.

Cena Arno.cz: 2.599,- Kč

ALBORG

Abyste si v nejchladnějších dnech udrželi nohy v pohodlí, vyjděte si se zimními botami ALBORG. Ať už strávíte den na hokejovém turnaji nebo vezmete psa na procházku do mrazivého večeru, tak vás tyto boty uchrání před vlhkem a zimou. Materiál Zylextra® dodává obuvi maximální teplo. Čtyřvrstvé systémy pohlcují vlhkost uvnitř boty, udržují tělesné teplo a poskytují neproniknutelnou bariéru proti chladu, a to až do -50 °C.

Cena Arno.cz: 2.899,- Kč

FARGO

Tato pánská zimní obuv se o vaše nohy postará, ať už stavíte
s dětmi sněhuláky nebo probíháte noční ulicí pro pizzu. Vaše nohy chrání
nepropustná konstrukce s tepelným komfortem až do -40 °C. V mrazivém počasí
poskytuje izolace až 1,5krát více tepla. Všechny materiály a švy jsou speciálně
ošetřeny a udržují nohy suché celý den.

Cena Arno.cz: 2.599,- Kč

CODY

Zimní boty pro náročné muže, kteří tráví čas v těch nejchladnějších podmínkách. Zasněžené hory či sněhové bouře nejsou pro tyto boty soupeřem. Tyto lehké a extrémně odolné boty zahřívá technologie Zylex® 4F. Je to pec pro vaše nohy, jde o tepelnou ochranu pro nejchladnější místa na
planetě, a to až do -74 °C. Jsou lehké a zároveň silné, navíc ze 100% recyklovaného materiálu. Zůstaňte v suchu bez ohledu na to, co děláte venku, pokořte přírodní živly.

Cena Arno.cz: 5.799,- Kč

ICEBREAKER

Ledoborci z gumových bot vás budou udržovat ve hře bez
ohledu na počasí nebo krajinu. Tyto zimní boty jsou lehké a 100% vodotěsné.
Pokud hledáte teplo, pohodlí a všestrannost, nemůžete se s nimi splést.
Tyhle boty vydrží všechny druhy skvrn. Zastavují olej, kyselinu a množství
jiných chemikálií, udržují vaše nohy v bezpečí. Tyto boty jsou perfektní
pro udržení vašich nohou v suchu v mokrém počasí s tepelným komfortem do
-40 °C. Tyto boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného
původu, nebyly testovány na zvířatech, a navíc jsou ze 100% recyklovaného
materiálu.

Cena Arno.cz: 2.099,- Kč

HUNTER

Pokud hledáte izolované gumové boty, které obstojí při špatném počasí, našli jste je. Tyto zimní dešťové boty byly vyrobené k 100% výkonu, a to až do -40 °C. Vydrží všechny druhy skvrn. Zastavují olej, kyselinu a množství jiných chemikálií, udržují vaše nohy v bezpečí. Jsou lehké a zároveň silné, navíc ze 100% recyklovaného materiálu. Tyto boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech.

Cena Arno.cz: 1.999,- Kč

Junior kolekce

Zvláště v zimě potřebují děti spolehlivé boty, které udržují nohy v teple a suchu. Se značkou Kamik jsou dětské nohy v dobrých „rukou“, ať už se jedná o divoký sněhový zápas nebo o rychlý sjezd na sáňkařské dráze. Voděodolnost, tepelný komfort i reflexní ošetření jsou samozřejmostí.

STANCE bestseller

Udržte nohy svých dětí teplé a suché, ať den přinese cokoliv. Tyto boty jsou 100% vodotěsné díky speciálním membránám, takže ať už děti čeká pořádná koulovačka nebo vychutnávání horké čokolády na zasněžené verandě, budete vědět, že tyto teplé zimní boty dělají svou práci. Tepelný
komfort u dětských nožiček je zajištěn až do -32 °C. Tato obuv je vyrobena bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 1.599,- Kč

CINNAMON

Už neuslyšíte žádné stěžování na studené nohy. Tyto teplé
nepromokavé boty udrží sníh a břečky venku díky vodotěsné membráně DriDefense.
Vnitřní vrstva umožňuje únik vlhkosti, aby mohly dětské nožky více dýchat v
jakémkoli počasí až do -30 °C. Tato obuv je vyrobena bez materiálů z vedlejších
produktů živočišného původu, ani nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 2.899,- Kč

TAKODA LO 2

Nechte běhat vaše děti bez starostí za jakéhokoli počasí. Jejich nohy budou v suchu celý den díky zapečetěné nepromokavé konstrukci a nepromokavé kůži. Boty nepustí dovnitř ani kapku, i kdyby se děti cestou ze školy brodily v kalužích. Izolace pěny a rouna udržuje vnitřek boty příjemně teplý. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny a udržují tepelný komfort až do -30 °C.

Cena Arno.cz: 2.099,- Kč

WATERBUG 8G

Zimní dětské boty Waterbug 8G jsou stoprocentně vodotěsné a zaručeně udržují nohy v suchu díky membráně Gore-Tex®. Dívejte se s klidem, jak vaše děti dovádějí v mokrém sněhu, protože si můžete být jisti, že jejich nohy jsou chráněné. Tyto super teplé sněhové boty jsou opatřeny reflexní náplastí NiteRays. Třívrstvý systém odvádí vlhkost, zadržuje tělesné teplo a udržuje studený vzduch až do -40 °C venku. Obuv je vyrobena podle nejvyšších standardů, zajišťuje konzistentní kvalitu, pohodlí a trvanlivost. Je vyrobena bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu, ani nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 2.499,- Kč

RIPTIDE

Tyto boty jsou ideální pro udržení suchých nohou ve všech
druzích vlhkého počasí. Ať už se děti brodí dešťovými kalužemi nebo se prohání
v mokrém sněhu či bahně. Reflexní vázání a záplaty umožňují pokračovat v
zábavě bezpečně i po západu slunce. Lehký a zároveň silný materiál je 100% recyklovatelný.
Tato obuv je vyrobena bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu,
ani nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 1.099,- Kč

PRAIRIE GTX

Výrazně městský vzhled povyšuje boty PRAIRIE na zimní obuv pro každou příležitost. Parádu s nimi vaše děti udělají na horách i ve škole a jejich ponožky zůstanou suché za každého počasí. Reflexní náplasti NiteRays zlepšují viditelnost po setmění. Vodotěsná membrána DriDefense umožňuje únik vlhkosti a pomáhá tak dětským nohám dýchat v jakémkoli počasí až do -40 °C. Speciální izolace  poskytuje v mrazivém počasí 1,5krát více tepla. Tyto boty jsou vyrobeny bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu, ani nebyly testovány na zvířatech.

Cena Arno.cz: 2.599,- Kč

INSIGHT GTX

Tyto zimní boty splňují všechny potřebné parametry: teplo, nepropustnost a dýchatelnost! Díky Gore-Tex® vodotěsné membráně boty čerpají vlhkost a umožňují v suchu pokožce dýchat. Jejich odnímatelná vložka Zylex® přidává další vrstvu tepla. Tyto teplé zimní boty jsou ideální pro
rodinný víkend na chatě i pro dlouhé sáňkování při teplotách blížících se -32 °C. Jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů, které zajišťují jednotnou kvalitu, pohodlí a trvanlivost. Tato obuv je vyrobena bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 2.299,- Kč

SOUTHPOLE 4

Velmi oblíbený pár zimních bot pro děti, které vydrží cokoli. Tato sněhová bota je jediná, kterou váš aktivní syn bude potřebovat celou zimu. S vodotěsnou konstrukcí odolnou proti vodě a nastavitelným sněhovým límcem zajistí tepelný komfort až do -32 °C. Technologie Zylex® drží nohy
teplé, suché a v pohodlí v mrazivém počasí. Tato obuv je vyrobena bez materiálů z vedlejších produktů živočišného původu a nebyla testována na zvířatech.

Cena Arno.cz: 1.699,- Kč

Značka KAMIK byla založena roku 1898 v Kanadě a od té doby se z lokální značky stala firma, dodávající obuv do celého světa. Důraz na kvalitu, pohodlí, odolnost, funkčnost, design, inovace…, a to vše v kombinaci s ohledem na životní prostředí považuje firma Kamik za samozřejmé. K vysoké kvalitě přispívá i fakt, že výroba je pod velmi pečlivým dohledem a navíc většina (asi 70%) obuvi se vyrábí přímo v Kanadě.


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
2/10/2019 KAMIK – TZ DOC
2/10/2019 KAMIK – fotky ZIP