SPORT KONCEPT: Canada Goose: Jak hravě zvládnout krutou zimu? Jedině s nejteplejší bundou na světě.

31/01/2012 LEVELSPORTKONCEPT -

Zima je tu! Příliv mrazivých dnů a nocí se nám v únoru rozhodně nevyhne, ba naopak. Ale ať už se rozhodnete o Svatém Valentýnu vyrazit na hory nebo jen tak v záři zimního slunce vyjít na procházku do města, rozhodně na sebe oblékněte bundu Canada Goose, která vás zahřeje jako žádná jiná bunda na světě. Ne nadarmo je využívána při polárních expedicích a v ukrutných mrazech v severských zemích. Více než 50letá výroba pouze a jenom v Kanadě je důkazem kvality.


Její jedinečné know-how tkví v užití tři patentovaných a jedinečných směsí peří, které jsou kombinací nejkvalitnějšího huteritského husího a kanadského kachního peří. Spojením těchto složek se budete cítit jako v bavlnce a krutá zima rázem pomine.

Co od kanadské husy můžete očekávat? Dvoucestný zip YKK® , který vlezlé zimě nedovolí vniknout pod kabát. Vysoký límec a kapuci lemovanou huňatým kožichem s měkkým fleece, do které se příjemně zachumláte. V neposlední řadě vnitřní i vnější kapsy mimo jiné na mobil a MP3 přehrávač, které jsou v mraze nepostradatelné.
Zima je v plném proudu a s kvalitní kanadskou husou si ji teprve vychutnáte plnými doušky. Dámy zahřeje šedá Trillium Parka (16 240 Kč) a pány military green Citadel Parka (19 490 Kč).
www.canada-goose.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
31/1/2012 SPORT KONCEPT: Canada Goose: Jak hravě zvládnout zimu? – TZ DOC
31/1/2012 SPORT KONCEPT: Canada Goose bundy – dámy ZIP
31/1/2012 SPORT KONCEPT: Canada Goose bundy – páni ZIP
31/1/2012 SPORT KONCEPT: Canada Goose image – foto ZIP

Vstup do diskuze