Brit: Pavel Bouška, majitel společnosti produkující krmiva značky BRIT, se stal Podnikatelem roku 2011 Prahy a středních Čech

07/02/2012 Press, VAFO Brit -

Pavel Bouška, majitel společnosti VAFO Praha, která vyrábí krmiva pro domácí zvířata značky Brit, se stal Podnikatelem roku 2011 Prahy a středních Čech. Titul mu byl udělen v zastoupení z rukou primátora Hlavního města Prahy Bohuslava Svobody, Magdaleny Souček, vedoucí partnerky pořadatelské společnosti Ernst & Young a Zbyňka Frolíka, zakladatele společnosti Linet, člena poroty a Podnikatele roku 2003.

„Chtěl bych poděkovat své rodině, kolegům, obchodním partnerům, ale zejména všem věrným chovatelům, jejichž psi a kočky naše produkty s chutí konzumují, za důvěru v českou značku. Výhra je pro nás velkou výzvou pro další rozvoj a potvrzením úspěchu naší dosavadní práce,“ reagoval na zprávu o vítězství Pavel Bouška.

O vítězství Pavla Boušky rozhodla nezávislá porota, které předsedal Adam Walach, spolumajitel WALMARK a.s. a držitel titulu Podnikatel roku 2010. Magdalena Souček, vedoucí partnerka Ernst & Young v České republice říká: „Prostřednictvím soutěže chceme nejen oceňovat úspěšné podnikatele, ale zejména podporovat rozvoj podnikání v naší republice. Věříme, že soutěž bude inspirací pro ty, kteří mají vlastní vizi, aby sebrali odvahu a začali podnikat. Příběhy oceněných podnikatelů dokazují, že to jde v jakémkoli věku i oboru.“

„Od svého nástupu do funkce primátora jsem se zasadil o to, aby se podpora podnikání stala jednou z našich priorit,“ řekl primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda při předávání ceny. „Jsem si plně vědom vlivu, který má rozvinutý podnikatelský sektor na životní úroveň všech občanů našeho města. Proto jsem velice potěšen, že se v Praze v hospodářsky nelehkém roce meziročně zvýšil počet ekonomických subjektů o více než 23 tisíc, což představuje nárůst o 4,6 procent. Metropole tedy i nadále zůstává hnacím motorem české ekonomiky.“
Jméno držitele titulu Ernst & Young Podnikatel roku 2011 České republiky bude, spolu s vítězi v dalších kategoriích, vyhlášeno 15. února 2012 v Praze. Nejvíce „želízek v ohni“ na celostátní titul má Moravskoslezský kraj, následují Olomoucký kraj a Praha. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční v červnu 2012 v Monte Carlu.

Podnikatel roku 2011
Soutěž spoluorganizuje deník MF Dnes a iDNES.cz. Partnery soutěže jsou společnosti GfK Czech, Raiffeisenbank a Glisco/Accredio. Soutěž podporují agentura CzechInvest, sdružení TUESDAY Business Network, Czech Venture Capital Association a US Business School Praha. Mediálními partnery jsou týdeník EURO a Český rozhlas Radiožurnál.

VAFO Praha s.r.o.
Web: www.krmivo-brit.cz
VAFO Praha s.r.o. je český výrobce krmiv – rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí krmiv od roku 1994. Zastupuje značky Brit a Astor ve 45-ti státech Evropy. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
7/2/2012 Bouška Podnikatelem roku 2011 Prahy a středních Čech – TZ DOC
7/2/2012 Bouška Podnikatelem roku 2011 Prahy a středních Čech – foto ZIP
7/2/2012 Pavel Bouška – portrét – foto ZIP

Vstup do diskuze