SPORT KONCEPT: Matt Meola je nejlepším surfařem ve video soutěži Innersection a vyhrál 100 000 USD

08/03/2011 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Velkou slávu a mezinárodní uznání právě teď zažívá do týmu Oxbow nedávno začleněný jedenadvacetiletý surfař Matt Meola, který se stal vítězem Innersection. Tento projekt zachycoval v krátkých 2-3 minutových filmech největší surfaře v těch nejlepších záběrech. Jednadvacetiletý talent předčil všechna očekávání a vyhrál nad všemi známými surfařskými esy.

Do Innersection se mohl přihlásit kdokoli, stačilo natočit svou ďábelskou jízdu a dát ji na web. Ze všech příspěvků bylo vybráno 20 nejlepších jezdců, jejichž krátké filmy byly vydány na DVD. Ty obsahovaly oprávnění hlasovat, kdo vyhraje velkou peněžní odměnu. A právě Matt se stal tím šťastným, který si odnesl výhru v hodnotě 100 000 dolarů, což je na svět surfingu opravdu hodně kulatá suma. Ovšem Innersection je především o uznání, které si mladý Matt zaslouží v plné míře. Blahopřání dostal přes telefon od samotné legendy surfingu Kellyho Slatera, na facebookové stránce mu blahopřejí i další světoví profi jezdci.

Matt je hrdým členem Oxbow týmu, který ho v jeho velmi slibné kariéře plně podporuje. Skvělé video o umění tohoto mladíka si můžete prohlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=5oxy9VkAQZA.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
07/3/2011 Sport Koncept_Matt Meola – TZ DOC
07/3/2011 Sport Koncept_Matt Meola – fotky

Vstup do diskuze