SPORT KONCEPT: V BUNDĚ CANADA GOOSE SE MŮŽETE ZIMĚ VYSMÍVAT

23/01/2013 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Předpověď na následující týdny je jasná: rtuť teploměru se bude držet silně pod bodem mrazu. Je proto na čase zanalyzovat svůj zimní šatník. Dobrým updatem vašeho zimního oblečení se může stát bunda značky Canada Goose, která vás nezradí ani v těch nejkrutějších mrazech. Tyto bundy vyráběné čistě v Kanadě mají více než 50. letou tradici, jsou první volbou všech arktických expedic a právem se honosí titulem nejteplejšího oblečení na této planetě. Své o tom ví i zpěvák Karel Gott, který se nedávno na své facebookové stránce pochlubil pánskou parkou Chateau, v níž se vydal odklízet sníh.

TIP PRO DÁMY – Canada Goose Montebello
Dámská parka Montebello se hodí do města i do přírody. Stylové manžety i funkční kožešinka na kapuci jí dodávají punc elegance. Suverénně vás zahřeje až do -20°C. Pokud si zapomenete rukavice, zahřejí vás vnější kapsy bundy, které jsou lemované fleecem. V teple bude i váš mobilní telefon nebo MP3 přehrávač díky dvěma vnitřním kapsám.
Cena 16 490 Kč, canadagoose.cz

TIP PRO PÁNY – Canada Goose Chateau

Stylová pánská parka Chateau s odolností až do -25°C vás před chladem ochrání díky výplni z kvalitního kachního peří. V odnímatelné kapuci lemované kožešinou vás nebude rušit nepříjemný mrazivý vítr. Samozřejmostí jsou vnitřní i vnější kapsy kam můžete schovat váš MP3 přehrávač a mobilní telefon. Dvoucestný zip je překrytý pevnými manžetami, které brání prostupování chladu.
Cena 17 490 Kč, canadagoose.cz

TIP PRO BEZNADĚJNÉ MILOVNÍKY TEPLA – Canada Goose Snow Mantra

A pro ty kdo neradi vrství oblečení je tu speciální bunda, která si určitě zaslouží titul nejteplejší bundy na téhle planetě: Snow Mantra.
Je vyplněná husím peřím, které má jedinečné izolační vlastnosti a technicky je vyladěná do posledního detailu. Ochrání vás i při teplotách pod -30°C. V pánském provedení je nyní exkluzivně k dostání v pražské pobočce Rock Point Perštýn.
Cena 34 990 Kč, canadagoose.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
23/1/2013 Bundy Canada Goose – TZ DOC
23/1/2013 Bundy Canada Goose – fotky ZIP

Vstup do diskuze