SPORT KONCEPT: Vyberte si brýle, které nosí mistryně ČR v plážovém volejbalu

08/09/2011 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Naše beach volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková zažívají svůj největší úspěch v ČR. Po menším zaváhání na turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen, kde získaly titul mistryň ČR. S nimi oslavuje i značka SH+, která děvčata podporuje a poskytuje jim sluneční brýle.

A co přesně nosí dvě nejlepší beach volejbalistky v ČR? Děvčata nedají dopustit na značku SH+, která jim dodává moderní sluneční brýle nejnovějších technologií, z kvalitních materiálů, s funkčními tvary a špičkovým designem. Brýle jsou maximálně mechanicky odolné a bezpečné – svým tvarem sledují anatomii obličeje. Nabízejí přesně to, co je od nich očekáváno, tedy nízkou hmotnost, ostrý pohled a uživatelský komfort při nošení. Kiki s Maki spoléhají konkrétně na model RG 4600, 4020 a 4110.

SH+ RG 4600 – ideální brýle pro uživatele s užším obličejem, možnost použití optického klipu. Výměnné zorníky s ventilačním systémem a proti-mlžící povrchovou úpravou. Nastavitelný nosník. Váha 26g.
Obsah balení: sportovní brýle SH+ a pěnový rám, pevný a textilní obal, flexi guma, zorníky (čiré a oranžové).
Cena: 2299 Kč

SH+ RG 4110
Cena: 1490 Kč

SH+ RG 4020
Cena: 1390 Kč

Více informací najdete na www.shplus.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
8/9/2011 Mistryně Kiky s Maky – TZ DOC
8/9/2011 Mistryně Kiki s Maky – fotky ZIP

Vstup do diskuze